Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Potoki Residence

ul. Cichy Potok, Mokotów, Warszawa

Szczegóły inwestycji

 • Dostępne metraże:
  od 50 do 300m2
 • Lokalizacja:
  5 minut od Centrum, blisko metra Wilanowska
 • Typy:
  domy i mieszkania z tarasami lub ogrodami
 • Korzyści:
  niska kameralna zabudowa w otoczeniu zieleni
potoki

Unikatowa inwestycja w zielonej i zacisznej części parku pod skocznią na Mokotowie. To propozycja dla osób poszukujących prestiżowej lokalizacji i kameralnej atmosfery, ceniących sobie najwyższe standardy.

Luksus w sercu Mokotowa

Potoki Residence to unikatowa inwestycja, zlokalizowana w zielonej i zacisznej części parku Pod Skocznią na Mokotowie – warszawskiej dzielnicy szczycącej się najlepszą tradycją willowego budownictwa miejskiego. Wszystkim pragnącym zakupić luksusowe segmenty Warszawa jako prężnie rozwijające się miasto stwarza wiele możliwości wyboru, warto jednak postawić na najlepsze standardy wykonania i nowoczesny projekt.

Potoki Residence stanowi propozycję dla osób poszukujących połączenia prestiżowej miejskiej lokalizacji i spokojnej atmosfery sprzyjającej prowadzeniu udanego życia rodzinnego. O kameralnej skali rezydencji decyduje fakt, iż składa się ona wyłącznie z jedno- oraz kilkurodzinnych willi, z których największa oferuje mieszkania dla maksymalnie 8 rodzin. W ręce klientów oddajemy domy z ogrodem, będące świetnym rozwiązaniem dla osób lubiących wypoczywać w otoczeniu przyrody. Dobrą alternatywą dla tej opcji jest natomiast mieszkanie z tarasem, z którego rozpościera się wyjątkowy widok na krajobraz Mokotowa.

Prestiż i unikalna architektura

Elementem gwarantującym zachowanie elitarnego i intymnego charakteru inwestycji, nazywanej również Mokotów Residence, jest wybudowanie każdej z willi według projektu nawiązującego do klasycznych wzorców modernistycznej architektury tej dzielnicy – synonimu wyrafinowanej prostoty oraz głębokiego zrozumienia naturalnego rytmu życia mieszkańców.

Miejski charakter Mokotowa zapewnia łatwy dostęp do najlepszych restauracji, sklepów, przedszkoli i szkół każdego stopnia. Dla wszystkich osób pragnących zakupić wyjątkowe, eleganckie mieszkania Mokotów Residence stanowi więc świetny wybór.

Zieleń i rekreacja

Każdemu klientowi zdecydowanemu nabyć wygodne segmenty, Warszawa Mokotów – jako niezwykle atrakcyjna dzielnica – oferuje obszerny wachlarz dodatkowych udogodnień, związanych zarówno z miejską zielenią, jak i z instytucjami miejskimi. Lokalizacja rezydencji w sąsiedztwie parków: rozległego, stanowiącego świetny teren joggingowy parku Pod Skocznią oraz lirycznego, angielskiego parku Królikarnia, stwarza przyszłym mieszkańcom możliwość codziennego korzystania z najpiękniejszych terenów spacerowych stolicy. Pobliski Wodny Park „Warszawianka”, składający się z kompleksu basenów, kortów do squasha i profesjonalnego SPA, stanowi, wraz z nieodległym Torem Łyżwiarskim „Stegny”, interesujące uzupełnienie lokalnej oferty spędzania wolnego czasu. Nie bez powodu Mokotów uchodzi w Warszawie za jedną z najbardziej polecanych dzielnic – o takiej opinii przesądza m.in. rozbudowana infrastruktura kulturalna i rekreacyjna.

Doskonała lokalizacja

Bliskość węzła komunikacyjnego przy stacji metra Wilanowska umożliwia swobodny wybór pomiędzy wszelkimi środkami komunikacji miejskiej i zapewnia dojazd do ścisłego centrum Warszawy w zaledwie 9 minut. Jeśli zależy nam na świetnej lokalizacji mieszkania Warszawa Mokotów to najlepsza dzielnica, na jaką możemy się zdecydować.

Luksus w sercu Mokotowa

Inwestycja Potoki Residence stwarza możliwość wyboru między eleganckimi, samodzielnymi willami, gwarantującymi pełną autonomię, luksusowymi penthouse’ami i komfortowymi apartamentami w willach kilkurodzinnych. W takiej kategorii jak luksusowe domy, Warszawski Mokotów wciąż pozostaje tą częścią stolicy, od której warto zacząć poszukiwania wymarzonej rezydencji. Nasz projekt wyróżnia się jednak na tle pozostałych realizacji przestronnością i nowoczesnym kształtem.

Niezależnie od wahającego się od 50 do 300 m2 metrażu, każde z proponowanych mieszkań zachowuje modernistyczny, funkcjonalny podział na strefę dzienną i wypoczynkową, umożliwiając domownikom wygodne i niezależne funkcjonowanie. Ponadto nieruchomości wyposażone są w ogrody, tarasy lub przestronne balkony.

Atutem willi jednorodzinnych pozostają zintegrowane z wejściami do prywatnych ogródków przestrzenie dzienne z kominkami oraz wydzielone na ostatnich kondygnacjach budynków prywatne strefy, składające się z obszernych sypialni, pokojów kąpielowych, garderób i gabinetów. Każdy z domów dysponuje również dwoma miejscami postojowymi i pomieszczeniem gospodarczym w garażu podziemnym.

Penthousy, zachowując pełną funkcjonalność i komfort willi miejskich, oferują dodatkowo możliwość korzystania z prywatnego, imponującego wielkością tarasu, zapewniając tym samym szansę napawania się urokliwą panoramą Dolnego Mokotowa.

Apartamenty na parterach willi posiadają dostęp do prywatnych ogródków i tarasów. Apartamenty położone na wyższych kondygnacjach budynku wyróżniają się zaś naturalnym doświetleniem pomieszczeń i, nie tylko optycznym, powiększeniem komfortowej przestrzeni apartamentu dzięki rozległym przeszkleniom i obszernym balkonom.

Osobom mającym jasno zdefiniowane cele, pragnącym kompromisu między bliskością przyrody a bliskością tętniącego życiem miasta gwarantujemy, że inwestycja Potoki Residence spełni wszystkie ich oczekiwania.

Lista mieszkań

Nr lokalu Powierzchnia Pow. Ilość pokoi Cena Status Ogród Szczegóły Zobacz plan

Plan osiedla

Wybierz kondygnację:
Parter
Piętro 1
Piętro 2
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Dom / Apartament na sprzedaż
Droga osiedlowa
Ogródek
Zieleń wspólna
Dom / Apartament sprzedany
Chodniki
Miejsca parkingowe
Wjazd na parking podziemny

Video

Lokalizacja

Biuro sprzedaży

 (22) 545 70 20
e-mail: sprzedaz@novisa.pl
Cieślewskich 53, 03-017 Warszawa

Sekretariat:

 (22) 545 70 20
dok@novisa.pl

 

Godziny pracy biura:

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 10:00 do 18:00

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Jesteś zainteresowany mieszkaniem?
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego

więcej
--> -->