Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Ville Pod Skocznią

ul. Potoki, Mokotów, Warszawa

Szczegóły inwestycji

 • Dostępne metraże:
  od 85 do 147 m²
 • Lokalizacja:
  5 minut od Centrum, blisko metra Wilanowska
 • Typy:
  domy i mieszkania z tarasami lub ogrodami
 • Opcje:
  możliwość łączenia domów
 • Korzyści:
  salon z kominkiem w każdym domu
 • Miejsca postojowe:
  dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym
final2

Ville pod Skocznią to jedyna taka inwestycja na Mokotowie, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Parku pod Skocznią.Przy jej projektowaniu zwróciliśmy szczególną uwagę na zróżnicowane potrzeby mieszkańców stolicy. Dlatego w naszej ofercie znalazły się zarówno wysokiej klasy apartamenty, jak i domy.

Poznaj „Ville pod Skocznią” na Mokotowie

Ville pod Skocznią to jedyna taka inwestycja na Mokotowie, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Parku pod Skocznią. Przy jej projektowaniu zwróciliśmy szczególną uwagę na zróżnicowane potrzeby mieszkańców stolicy. Dlatego naszą ofertę dedykujemy wszystkim tym, którzy pragną zamieszkać w otoczeniu sprzyjającym kultywowaniu życia rodzinnego, w kameralnej i dyskretnej atmosferze. Domy z kominkiem ulokowane w przyjaznej okolicy są świetnym miejscem dla każdego – bliskość przyrody i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza pozwolą zregenerować siły po intensywnym dniu. Dla klientów, którzy chcieliby zakupić nowoczesne szeregi Warszawa Mokotów to jedna z najlepszych lokalizacji, gwarantująca dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejską oraz stwarzająca możliwość różnorodnego spędzania czasu – na rekreacyjnych terenach zielonych lub w kilku ośrodkach sportowych i kulturalnych, znajdujących się również w bliskim sąsiedztwie Villi pod Skocznią. Ponadto chcemy podkreślić, że projekty zawsze realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów profesjonalizmu – współpracujemy z najlepszymi architektami i inżynierami, dzięki którym wybudowane przez nas osiedla są bezpieczne i estetyczne.

Nasi klienci mogą wybierać spośród wysokiej klasy apartamentów i domów. Zadbaliśmy także o szereg udogodnień – zarówno jeśli chodzi o domy, jak i o obszar całego osiedla – tak, by w Villach pod Skocznią swoje miejsce odnaleźli wszyscy zainteresowani zakupem nowej nieruchomości. Apartamenty i domy zostały wybudowane w wielu różnych metrażach, a w razie wystąpienia zapotrzebowania na naprawdę dużą powierzchnię, istnieje opcja połączenia kilku lokali, co stwarza właściwie nieograniczone możliwości aranżowania pomieszczeń i dostosowania ich do indywidualnych potrzeb. Pełni komfortu mieszkania w Villach pod Skocznią dopełnia rozległość terenów zielonych, na których powstają zaplanowane inwestycje. Na rynku nieruchomości w takiej kategorii jak apartamenty na sprzedaż Warszawa Mokotów pozostaje jedną z najlepszych lokalizacji właśnie m.in. ze względu na wyjątkowo malowniczy krajobraz.

Gdzie jesteśmy?

Lokalizacja Villi pod Skocznią została bardzo szczegółowo przemyślana. Mieszkania powstają w starannie wyselekcjonowanym miejscu, które z jednej strony znajduje się w urokliwym i spokojnym zakątku Mokotowa, a z drugiej daje możliwość bardzo szybkiego dojazdu do centrum miasta. Teren osiedla sąsiaduje z Parkiem pod Skocznią oraz Parkiem Królikarnia, co sprzyja uprawianiu wielu aktywności na świeżym powietrzu – od spacerów, po sporty wyczynowe (tym bardziej, że w niedużej odległości od inwestycji znajdują się także centra rekreacyjne, takie jak Park Wodny Warszawianka czy tor łyżwiarski Stegny). Niedaleko Villi pod Skocznią zlokalizowane są również przystanki autobusowe oraz stacje metra, dzięki którym jesteśmy w stanie dotrzeć do centrum nawet w 9 minut. Mokotów w Warszawie cieszy się niezmiennie dużą popularnością, warto więc zostać jego mieszkańcem i w pełni korzystać zarówno z uroków przyrody, jak i z zalet wynikających z życia w bliskości dużego miasta.

Lista mieszkań

Nr lokalu Powierzchnia Pow. Ilość pokoi Cena Status Ogród Szczegóły Zobacz plan
22 85.73 m2 3 999 000 zł Dostępne 79 m2 Szczegóły
Zobacz plan
Zobacz plan
31 85.73 m2 3 999 000 zł Dostępne 76 m2 Szczegóły
Zobacz plan
Zobacz plan
34 85.73 m2 3 879 000 zł Dostępne 0 m2 Szczegóły
Zobacz plan
Zobacz plan

Plan osiedla

Wybierz kondygnację:
Parter
Piętro 1
Piętro 2
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
Róża Wiatrów
Dom / Apartament na sprzedaż
Droga osiedlowa
Ogródek
Zieleń wspólna
Dom / Apartament sprzedany
Chodniki
Miejsca parkingowe
Wjazd na parking podziemny

Galeria

Lokalizacja

Biuro sprzedaży

 (22) 545 70 20
e-mail: sprzedaz@novisa.pl
Cieślewskich 53, 03-017 Warszawa

Sekretariat:

 (22) 545 70 20
dok@novisa.pl

 

Godziny pracy biura Sprzedaży:

Od poniedziałku do piątku – od 10:00 do 18:00
W soboty – od 10:00 do 15:00

Godziny dyżurów w lokalu pokazowym*:

W soboty – od 10:00 do 15:00
*(Lokal pokazowy znajduje się w Nowej Woli przy ul. Ignacego Krasickiego 126)

Godziny pracy biura:

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 10:00 do 18:00

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Jesteś zainteresowany mieszkaniem?
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego

więcej
więcej
więcej
-->