PRENOVI - Energooszczędne domy z prefabrykatów betonowych

PRENOVI - Energooszczędne domy z prefabrykatów betonowych


PRENOVI
to spółka siostra firmy Novisa Development i producent energooszczędnych domów z prefabrykatów betonowych. Stworzyliśmy gotowe projekty domów o oryginalnym, nowoczesnym wyglądzie i zróżnicowanym metrażu, optymalne pod względem kosztów eksploatacji i układu pomieszczeń.

Do produkcji swoich domów Prenovi używa nowoczesnych prefabrykatów betonowych. Dzięki temu domy prefabrykowane cechuje wysoka jakość, wytrzymałość i energooszczędność. Duże znaczenie ma fakt, że cały proces powstawania takiego domu odbywa się w fabryce, przez co jest przyjazny dla środowiska.

Obecnie firma Prenovi oferuje komfortowy i nowoczesny Dom PRENOVI 162 o powierzchni 162 m2 w atrakcyjnej cenie 698 tys. zł brutto w stanie deweloperskim.

 


Jeśli zdecydujesz się na budowę domu z Prenovi otrzymasz:

- projekt domu w cenie – firma posiada w swoim portfolio projekty o różnym metrażu -  nowoczesne, funkcjonalne i komfortowe, z dużymi przeszkleniami i aluminiową stolarką okienną;


- wsparcie przy uzyskiwaniu niezbędnych zgód na budowę lub, jeśli zechcesz, firma może zrobić to za Ciebie;


- gwarantowaną cenę - przed podpisaniem umowy końcowej ustalana jest kwota realizacji inwestycji, która będzie stała i niezmienna przez cały okres trwania budowy;


- profesjonalną realizację – powstanie dokładny harmonogram budowy Twojego domu. O wszystkich postępach prac będziesz na bieżąco informowany. Elementy domu są produkowane w fabryce w jakościowo optymalnych warunkach.

 

undefinedDlaczego warto zbudować dom w technologii prefabrykacji betonowej?

Dom prefabrykowany Prenovi powstaje w fabryce, na specjalnie do tego przygotowanych liniach, a następnie jest montowany na działce Klienta.
Cała inwestycja może powstać nawet w 4 miesiące.
Tak szybka realizacja inwestycji jest dobra zwłaszcza dla osób, które nie mają czasu na dopilnowanie budowy i pracy kilku podwykonawców.

Budowa nie jest zależna od warunków pogodowych i może odbywać się przez cały rok.

Prefabrykaty betonowe są trwałe i solidne, dlatego dom wykonany w tej technologii charakteryzuje się większą precyzją wykonania niż w przypadku technologii tradycyjnej.

undefined


Dzięki dobrej akumulacji ciepła przez beton, budynek dłużej trzyma ciepło w zimie i wolniej się nagrzewa w lecie, co daje oszczędność na rachunkach za energię.
Dodatkowo w domach Prenovi zastosowano system ogrzewania podłogowego wyposażony w pompę ciepła, co w połączeniu z możliwością instalacji fotowoltaiki również wpłynie na niższe koszty utrzymania budynku.

Szybkość realizacji inwestycji oraz fakt zlecenia budowy jednemu wykonawcy wpływają na koszty, które są bardziej przewidywalne, i które łatwiej kontrolować.

Domy z betonu mają lepszą izolacyjność akustyczną, szczególnie w porównaniu do tych z drewna, ale też do niektórych materiałów ceramicznych i gazobetonów.

undefined


Dużym atutem domów prefabrykowanych jest to, że są przyjazne dla środowiska, ponieważ przy ich realizacji wykorzystuje się materiały o niskim składzie węglowym, a poza tym dzięki produkcji w fabryce w warunkach kontrolowanych generuje się mniej odpadów produkcyjnych.

W końcu domy z betonu są bardziej odporne na ogień, silne wiatry huraganowe coraz częściej występujące w naszym klimacie, zalanie oraz w przeciwieństwie do domów z drewna – na owady i insekty.

Jeśli zainteresowała Cię technologia prefabrykacji betonowej i możliwość wybudowania domu nawet w 4 miesiące lub chcesz nas o coś zapytać,
nie wahaj się i skontaktuj się z nami.

undefined

 

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Brzeziny 6
03-256 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta