Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Wprowadzamy do sprzedaży 24 domy w inwestycji Wille Wilanów

Wprowadzamy do sprzedaży 24 domy w inwestycji Wille Wilanów

19/06/2019

Wille Wilanów od momentu inauguracji cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem osób poszukujących domów jednorodzinnych. Zapytań o możliwość kupna domu było tak dużo, że zdecydowaliśmy się zwiększyć tempo wprowadzania do sprzedaży kolejnych etapów. W wilanowskim projekcie powstanie 48 domów jednorodzinnych mieszkalnych o metrażach pomiędzy 121 a 154 m2.

Wille Wilanów to wymarzony przykład osiedla domów jednorodzinnych typu premium. Inwestycja powstaje przy ul. Bruzdowej w Warszawie, tuż obok linii brzegowej Wisły, Pałacu w Wilanowie i CH Plac Vogla. Osiedle zostało wpasowane w kameralny styl zabudowy nadwiślańskiej części Wilanowa tak, aby jak najbardziej wykorzystać otaczające osiedle walory przyrodnicze.

Lokatorzy będą mieli do dyspozycji zarówno przestronne ogrody o metrażach do 501 m2, jak również i tarasy oraz poddasza w cenie domu. Uruchomienie sprzedaży nowego etapu jest wspaniałą okazją na zastanowienie się nad zakupem własnego lokum, ponieważ domy można nabyć w promocyjnej cenie – już od 870 000 zł! Zainteresowanych domami w Wilanowie zapraszamy do  kontaktu z biurem sprzedaży – oferta jest ograniczona.

Osoby, którym zależy na szybkim kupnie domu w tej inwestycji, mogą sprawdzić ofertę z poprzedniego etapu – w sprzedaży pozostały jeszcze domy z terminem zakończenia budowy w drugiej połowie 2019 roku.

Wilanów to miejsce, które od dawna znajduje się na szczycie popularności stołecznych dzielnic, szczególnie wśród osób o upodobaniu do prestiżu. Wille Wilanów i ich wyjątkowa lokalizacja z pewnością przypadną do gustu amatorom elitarnych sportów, takich jak golf, tenis i jeździectwo. Korty tenisowe, pole golfowe i stadnina koni oddalone są zaledwie 4 minuty od naszej inwestycji.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży!

(22) 545 70 20

Cieślewskich 53, 03-017 Warszawa