Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Kolejne dwa etapy Domów przy Willowej w Falentach już w sprzedaży

Kolejne dwa etapy Domów przy Willowej w Falentach już w sprzedaży

19/07/2019

Falenty, urokliwa osada pomiędzy Pruszkowem a Raszynem. Spokojna, zielona okolica doskonale skomunikowana z Warszawą. Budujemy tu Domy przy Willowej – kameralne osiedle o niskiej, szeregowej lub bliźniaczej zabudowie, a obecnie wprowadziliśmy do sprzedaży kolejne dwa etapy domów o numeracji od 16a do 20.

Dlaczego warto zainteresować się tą właśnie inwestycją? Atutów jest dużo – począwszy od doskonałej lokalizacji osiedla, po imponujące powierzchnie ogrodowe przynależne do domów.

Domy przy Willowej powstają w otoczeniu przyrody – w pobliżu znajduje się jezioro, są tu parki krajobrazowe, rezerwat przyrody Stawy Raszyńskie, a dla entuzjastów aktywności fizycznej – mnóstwo ścieżek spacerowych. Z drugiej strony blisko stąd do Warszawy – wylot ulicy Willowej zachwyca wspaniałym widokiem na centrum stolicy!

Po codzienne udogodnienia przyszli mieszkańcy nie muszą jednak wybierać się do Warszawy, ponieważ przedszkola, szkoły i gimnazjum zlokalizowane są w okolicy osiedla, a obiekty sportowe czy kultury znajdują się w pobliskim Raszynie. Blisko stąd do CH Janki oraz Ikei, kina i innych obiektów usługowych.

Docelowo zbudujemy w Falentach 151 domów o metrażach od 62 do 114 m2 i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń od 3 do 6 pokoi. Wymieniając atuty osiedla, nie możemy pominąć niskich opłat – czynsz będzie tu wynosił jedynie ok. 2 zł/m2.

Na co warto zwrócić uwagę w nowo uruchomionych etapach?

Z całą pewnością na narożne budynki, 16b i 20, dysponujące imponującą przestrzenią ogrodową osiągającą 269m2! Wszystkie ogrody tego etapu mają ekspozycję południową, co dodatkowo podnosi ich wartość użytkową. Ceny domów oddanego do sprzedaży etapu oscylują pomiędzy 360 tys. zł a 549 tys. zł za powierzchnię od 62,76 m2 do 97,29 m2.

14 lokali z zabudowy szeregowej tej inwestycji sprzedały się bardzo szybko, zachęcamy więc Państwa do zainteresowania się dostępnymi w tej chwili etapami. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością przekażemy wszystkie informacje i szczegółowo odpowiemy na Państwa pytania.

Poznaj ofertę:

Domy przy Willowej

lub skontaktuj się z biurem sprzedaży:

(22) 545 70 20
Cieślewskich 53, 03-017 Warszawa