Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Oddajemy do sprzedaży ostatni etap "Osiedla Kolorowego 2"!

Wizualizacja Osiedle Kolorowe 2

Oddajemy do sprzedaży ostatni etap "Osiedla Kolorowego 2"!

08/08/2019

Nic trafniej nie definiuje naszych domów w podwarszawskiej, graniczącej z Ursynowem Zgorzale, jak ich nazwa – „Kolorowe”. Ceglana czerwień, piaskowy beż i klasyczna, ciepła biel na elewacji jednorodzinnych bliźniaków wprowadzają tu spokojny klimat skandynawskiej architektury. Drewniane okiennice, w wybranych domach także w oknach tarasowych, stanowią rzadko spotykany obecnie element dekoracji, który jest skandynawskim akcentem osiedla.

Styl skandynawski, tak modny i spotykany obecnie w wielu domach najczęściej w elementach wyposażenia wnętrz, na naszym osiedlu wybrzmiewa w jego zewnętrznej architekturze, dzięki czemu domy stały się hitem sprzedażowym! Dla klientów, obok aranżacji osiedla i projektu bryły zewnętrznej budynku, równie ważna jest przestrzeń wewnętrzna domów i ich powierzchnia.

W tej inwestycji oferujemy lokale o szerokim zróżnicowaniu metrażu od 62,72 m2 do 103,83 m2 i w bardzo atrakcyjnej cenie od 373 tys. zł. Właśnie oddaliśmy do sprzedaży ostatnie już 32 lokale o numerach od 34a do 49b. Mówiąc o powierzchni domów, trzeba pamiętać, że oferujemy w tej inwestycji dodatkowe 21 m2 poddasza nieużytkowego do indywidualnej aranżacji przyszłych mieszkańców po odbiorze lokalu. Można urządzić tu salę kina domowego lub kolejną sypialnię z własną łazienką i garderobą.

Z naszych obserwacji wynika, że największym zainteresowaniem klientów cieszą się domy o powierzchni 62,72 m2. To wielkość średniej wielkości mieszkania w budownictwie wielorodzinnym, ale u nas z dodatkowymi korzyściami – dużym ogrodem i kominkiem oraz poddaszem, które dodajemy bez kosztów do każdego lokalu.

Wspomniane ogrody sięgają na tym osiedlu 155 m2, a kominek stanowi kolejny stały element wnętrza, który pozwoli przyszłym mieszkańcom cieszyć się każdą domową chwilą w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Ta strefa relaksu wyznaczona przez blask i ciepło ognia może stać się sercem domu, ale równie dobrze może być nim prywatna przestrzeń wypoczynkowa zlokalizowana na piętrze.

Atutem „Osiedla Kolorowego 2” jest jego lokalizacja – adres ul. Przepiórki kieruje nas na granicę Ursynowa do podwarszawskiej Zgorzały, sąsiadującej z Nową Iwiczną, gdzie znajduje się stacja kolei miejskiej. Mieszkańcy mogą liczyć tu na wiele codziennych udogodnień lokalnej infrastruktury –
w najbliższej okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy. Blisko stąd do obiektów sportowych, a amatorzy wypoczynku na świeżym powietrzu będą z pewnością częstymi gośćmi Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Poprzednie etapy tej inwestycji sprzedały się bardzo szybko, zachęcamy więc Państwa do zainteresowania się dostępnymi w tej chwili etapami, zwłaszcza że oferujemy ostatnie już lokale na tym wyjątkowym osiedlu. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością przekażemy wszystkie informacje i szczegółowo odpowiemy na Państwa pytania.

Sprawdź szczegóły:

https://www.novisa.pl/inwestycja/osiedle-kolorowe-2/

(22) 545 70 20
Cieślewskich 53, 03-017 Warszawa