Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Rusza sprzedaż kolejnego etapu Ogrodów Przyjaciół 3!

Ogrody Przyjaciół 3

Rusza sprzedaż kolejnego etapu Ogrodów Przyjaciół 3!

28/08/2019

Własny dom w stolicy, do tego zatopiony w zieleni i blisko udogodnień i atrakcji aglomeracji? Taki adres znajduje się tylko na Zielonej Białołęce i nazywa się Ogrody Przyjaciół. Właśnie oddajemy do sprzedaży kolejną część trzeciego etapu osiedla.

 

Własny i nie ciasny

 

Ogrody Przyjaciół 3 to kolejny etap kameralnego, ogrodzonego osiedla na Zielonej Białołęce, blisko lasu. Każdy, kto kiedyś marzył o własnym domu, z otwartą kuchnią i strzelającym w kominku ogniu, w końcu może urzeczywistnić swoje marzenia. Co więcej, w ramach inwestycji Ogrody Przyjaciół 3 proponujemy Państwu trzy rodzaje domów o  powierzchniach  64, 78 i 82 m², z możliwością adaptacji dodatkowej powierzchni na poddaszu. Okna na dachu, skierowane na rozgwieżdżone niebo? Bardzo proszę.

 

Domy marzeń

 

Każdy z domów osiedla Ogrody Przyjaciół został zaprojektowany tak, by z jasnej, przestronnej części dziennej z kominkiem wejść prosto do własnego ogrodu. Poranna kawa w takim otoczeniu musi smakować zupełnie inaczej. Domy wyposażone są w idealnie zaprojektowane okna – ich rozmieszczenie gwarantuje doskonałe doświetlenie wnętrz. Na piętrze zaprojektowano 2 lub 3 sypialnie z łazienką i garderobą. Każdy z domów został wyposażony w dwa miejsca garażowe.

 

Otoczenie ma znaczenie

 

Warszawska Zielona Białołęka to dzielnica pełna historii i urokliwych miejsc. Jest tu bardzo cicho, bezpiecznie i spokojnie – mieszkańcami są głównie właściciele domów jednorodzinnych i segmentów. Wielkim atutem inwestycji jest jej położenie bezpośrednio przy granicy lasu. Od dziś możesz być w lesie nie tylko w weekend. Wystarczy założyć wygodne buty i narzucić na ramiona coś cieplejszego – natura stoi przed Tobą otworem. A od centrum Warszawy dzieli Cię tylko 26 minut.

 

Spiesz się, dobre okazje szybko znikają

 

Właśnie oddajemy do sprzedaży etap 2G (lokale 53a, 53b, 54a i 54b) – dotychczasowe domy znalazły lokatorów niemal natychmiast, więc jeśli myślicie Państwo o własnym, wygodnym i nowoczesnym domu w Warszawie, nie możecie przegapić tej oferty. W jakiej innej okolicy Warszawy las sąsiaduje z miastem, cisza z nowoczesnością a aglomeracja miejska idealnie wtapia się w naturę? To Ogrody Przyjaciół 3, Wasz nowy adres, pod którym mieszkają marzenia.

 

Rozpoczęcie budowy etapu 2G osiedla Ogrody Przyjaciół 3: 01/07/2019

Planowane zakończenie budowy etapu 2G osiedla Ogrody Przyjaciół 3: 31/12/2019

Odbiory etapu 2G  zaplanowano na: 31/05/2020

 

 

Więcej szczegółów:

Ogrody Przyjaciół 3, etap 2

 

 

 

Zainteresowała Cię inwestycja Ogrody Przyjaciół? Zapraszamy do kontaktu!

 

(22) 545 70 20