Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Rusza sprzedaż kolejnych etapów osiedla Jeziorowa Park!

Jeziorowa Park Wizualizacja

Rusza sprzedaż kolejnych etapów osiedla Jeziorowa Park!

28/08/2019

Jeziorowa Park na Wawrze to inwestycja inna niż wszystkie. Bliskość centrum Warszawy, a jednocześnie kameralne otoczenie zachęcające do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu – to niektóre zalety osiedla. W ofercie są 4 typy niepowtarzalnych domów o powierzchni od 84 do 167 m² z przestronnymi, prywatnymi ogrodami. Każdy dom posiada balkon i miejsce na kominek.

W parku, nad jeziorem, w centrum miasta   

 

Osiedle Jeziorowa Park dysponuje aż 50 nowoczesnymi stojakami na rowery – wiemy, jak chętnie korzystacie Państwo z możliwości poruszania się po okolicy Wawra rowerem. Lokalizacja osiedla Jeziorowa Park jest jednym z jego najmocniejszych atutów – warszawski Wawer to cisza, bliskość natury i doskonała komunikacja. Z ulicy Jeziorowej w 15 minut dostaniemy się do centrum Warszawy, w 12 minut dojedziemy na Rondo Wiatraczna, podróż na warszawski Gocław zajmie nam tylko 7 minut autem.

 

Domy na różne potrzeby

 

Osiedle Jeziorowa Park składa się z 50 domów. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by osiedle wyglądało harmonijnie i elegancko.  W naszej ofercie znajdą Państwo unikatowe domy na niewielkim, zamkniętym osiedlu o wyjątkowej architekturze i niepowtarzalnym charakterze.

Oddajemy w Państwa ręce następujące rodzaje domów:

 – 4-pokojowe domy o powierzchni 84 m²  – z ogrodem i balkonem

 – 4-pokojowe domy o powierzchni 116 m²  – z ogrodem i balkonem

– 5-pokojowe domy o powierzchni 166 m²  – z ogrodem, balkonem, garażem wbudowanym w bryłę budynku.

 

Dom zawsze tańszy niż mieszkanie

 

Wie o tym każdy, kto kiedyś mieszkał w domu. W porównaniu do wysokich opłat czynszowych w budynkach wielorodzinnych utrzymanie własnego domu jednorodzinnego jest tańsze. Na Osiedlu Jeziorowa Park nie płacicie Państwo za takie części wspólne jak: klatki schodowe czy windy. Nasza inwestycja powstaje na gruncie o charakterze własności, co eliminuje uciążliwe koszty użytkowania wieczystego.

 

Właśnie ruszyła sprzedaż!

 


Jeżeli od dawna myślicie Państwo o własnym domu, szczególnie w otoczeniu zieleni, to Osiedle Jeziorowa Park na warszawskim Wawrze jest najlepszym wyborem. W Państwa ręce oddajemy lokale etapu 3 i 4 o numerach od 1l do 13p.

Zainteresowała Cię inwestycja Jeziorowa Park? Zapraszamy do kontaktu!

Rozpoczęcie budowy etapów 3 i 4 Osiedla Jeziorowa Park: 20/09/2019

Planowane zakończenie budowy etapów 3 i 4  Osiedla Jeziorowa Park: 31/12/2020

Odbiory w etapach 3 i 4 planowane są na: 31/05/2021

 

Więcej szczegółów: 

Jeziorowa Park

 

 

Zainteresowała Cię inwestycja Ogrody Przyjaciół? Zapraszamy do kontaktu!

 

(22) 545 70 20