Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Wprowadzamy do sprzedaży kolejne domy osiedla "Wilgi Park"

Wizualizacja osiedla Wilgi Park

Wprowadzamy do sprzedaży kolejne domy osiedla "Wilgi Park"

09/09/2019

Jednorodzinny dom blisko warszawskiej aglomeracji, doskonale skomunikowany ze stolicą, ale stojący z dala od jej hałasu, na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Wilgi? To adres inwestycji „Wilgi Park” w Zgorzale na granicy Ursynowa i Piaseczna. Łatwo tu trafisz, bo dookoła same „ptasie” ulice 🙂 Do sprzedaży oddajemy kolejną część tego wyjątkowego osiedla.

Jeśli lubisz klasyczne zestawienia barw, zakochasz się w tym miejscu od razu! Estetykę kolorystyczną osiedla wyznaczają tu bowiem biel, grafit i elementy drewniane, które poza stolarką okienną i drzwiami wkraczają również na elewację budynków. Domy będą tu stały w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej. Każdy wyposażymy w dwa miejsca postojowe bądź miejsce postojowe i garaż – zaparkujesz tu szybko i wygodnie.

Dom bez ogrodu? Nie ma mowy! Na osiedlu „Wilgi Park” możesz wybrać dom z ogrodem swoich marzeń – jeśli lubisz przytulne ogródki, oferujemy Ci powierzchnię 30 m², jeśli zaś wolisz większe przestrzenie zielone, zachwyci Cię ogród ponad 200-metrowy.

Nie tylko ogrody mają tu szeroki wachlarz metrażowy. Lokale również. Możesz wybierać pomiędzy domami o powierzchni 63 m² i 3 pokojach, przez domy 4-pokojowe o powierzchni 80 – 87 m², po domy z 5 pomieszczeniami i powierzchni 107 m².

W przestronnej części dziennej będziesz korzystać z otwartego aneksu kuchennego, a jeśli wolisz oddzielną kuchnię, znajdziesz i takie rozwiązanie projektowe. W salonie zaplanowaliśmy dla Ciebie i Twoich bliskich miejsce na kominek – wierzymy, że je polubisz i spędzisz tu wiele dobrych chwil z rodziną i przyjaciółmi. Na piętrze z kolei zaprojektowaliśmy od jednej do czterech sypialni z łazienką, a niektóre domy posiadają naprawdę wyjątkowe, przestronne tarasy!

Właśnie oddajemy do sprzedaży kolejne domy o numerach od 67A do 72B, następnie od 53A do 55B oraz od 64A do 66B. Wg. założeń budowa zakończy się 30.11.2020 r., co oznacza, że kilka miesięcy później, po dopełnieniu formalności i zakończeniu prac wykończeniowo-aranżacyjnych, będziesz mógł już zamieszkać we własnym domu niedaleko stolicy, a w bliskim sąsiedztwie z Piasecznem, Ursynowem czy Nową Iwiczną.

Osiedle jest doskonale skomunikowane ze stolicą – dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmie Ci ok. 40 minut, a tylko 1,5 km dzieli inwestycję od stacji kolejowej Nowa Iwiczna. W bliskiej odległości znajduje się również przystanek komunikacji miejskiej, a dodatkowym dużym udogodnieniem będzie budowana trasa S-7.

Na co dzień możesz tu liczyć na wiele udogodnień lokalnej infrastruktury – w sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum, a po pracy i po szkole czekają na Ciebie i Twoich bliskich szlaki rowerowe i piesze, a także liczne obiekty sportowe, w tym nowoczesne Centrum Edukacji i Sportu.

Na zakupy możesz się wybrać do licznych sklepów i punktów usługowych, a także dużych centrów handlowych, np. Auchan, Leroy-Merlin, Decathlon czy Fashion House, do których dojedziesz samochodem w 10 minut.

Jeśli masz jeszcze wątpliwości, czy warto tutaj zamieszkać, wpisz w nawigację ul. Wilgi i przyjedź do Zgorzały, żeby zobaczyć miejsce, w którym powstanie osiedle i okolicę. Być może zdecydujesz, że właśnie to miejsce stanie się Twoim domem.

Terminy etapów 2A i 2B:

Planowane rozpoczęcie budowy – 01/12/2019

Planowane zakończenie budowy – 30/11/2020

Więcej szczegółów: 

https://www.novisa.pl/inwestycja/wilgi-park/

Zainteresowała Cię inwestycja Wilgi Park? Zapraszamy do kontaktu!

(22) 545 70 20