Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Rusza sprzedaż kolejnych etapów Domów przy Willowej!

domy przy willowej nowy etap

Rusza sprzedaż kolejnych etapów Domów przy Willowej!

23/09/2019

Rusza sprzedaż kolejnego etapu Domów przy Willowej!

 

Ulica Willowa w Falentach w gminie Raszyn to nowy modny adres na przedmieściach stolicy. Szukasz miejsca, o którym powiesz „Mój Dom”? Osiedla otoczonego przyrodą, a jednocześnie z widokiem na Warszawę? Zapraszamy Cię do Domów przy Willowej – właśnie oddajemy do sprzedaży kolejne etapy tej inwestycji.

 

Lokalizacja

 

Jezioro, parki krajobrazowe, rezerwat przyrody Stawy Raszyńskie, niezliczone ścieżki spacerowe. To najbliższe przyrodnicze otoczenie Domów przy Willowej. A do tego wylot ulicy Willowej zachwycający wspaniałym widokiem na centrum stolicy! Do Domaniewskiej dojedziesz stąd w 18 minut samochodem. Domy przy Willowej to miejsce, w którym zamieszkasz blisko natury i blisko stolicy.

 

Twój Dom

 

Może mieć od 73 do 115 m2, w zależności, jakiej powierzchni potrzebujesz. W sprzedawanym obecnie etapie inwestycji oferujemy domy o numerach od 58a do 77b o liczbie pokoi od 3 do 6. Na parterze zaprojektowaliśmy przestronny salon z kuchnią, na piętrze z kolei część sypialną z łazienką. Dodatkowym atutem jest z pewnością poddasze o charakterze nieużytkowym do zaadaptowania na przykład na praktyczny schowek.

 

Pamiętajcie o ogrodach!

 

One stanowią najbliższą zieleń przy każdym domu! Lubisz nieduże, kameralne ogórki – te o powierzchni 42 m2 powinny Cię zadowolić. Wolisz duże, zielone przestrzenie? Proszę bardzo, mamy tu ogrody o powierzchni 383 m2! Sam zdecydujesz, jak Twój ogród będzie wyglądał, ale z pewnością z przyjemnością wypijesz tu poranną kawę i miło spędzisz popołudniowy czas z rodziną lub przyjaciółmi.

 

Słoneczna strona

 

Całe osiedle zaprojektowaliśmy tak, by miało południową, słoneczną ekspozycję. Dodatkowym atutem jest jego niska zabudowa. Dzięki temu słońce może tu swobodnie operować i przestronne wnętrza domów są bardzo jasne. Mówiąc o atutach wspomnijmy jeszcze o własności gruntu i niskim czynszu, który będzie wynosił ok. 2 zł/m2.

 

Od 58a do 77b

 

Dotychczas oddane do sprzedaży domy w tej inwestycji znalazły lokatorów niemal natychmiast. Jeśli więc myślisz o własnym, wygodnym i nowoczesnym domu na przedmieściach Warszawy, warto, byś zapoznał się z nowym etapem sprzedaży. W ofercie są domy o numerach od 58a do 77b. Może to właśnie tutaj znajdziesz swój wymarzony dom? Może tutaj zamieszkasz z rodziną? Domy przy Willowej to adres, który warto sprawdzić!

Rozpoczęcie budowy (domy 58a – 77b): 30/10/2019
Planowane zakończenie budowy (domy 58a – 77b): 30/11/2020

 

Zainteresowała Cię inwestycja Domy przy Willowej? Zapraszamy do kontaktu!

(22) 545 70 20

 

Poznaj ofertę:
Domy Przy Willowej