Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Drzwi Otwarte w "Willach Wilanów" - Novisa Development

Zaproszenie dzrwi otwarte Wille Wilanow

Drzwi Otwarte w "Willach Wilanów" - Novisa Development

26/09/2019

Zapraszamy Państwa na Drzwi Otwarte w Willach Wilanów! Już w najbliższą sobotę, 5 października, teren budowy inwestycji będzie dla Państwa otwarty.

Dlaczego warto przyjść i zobaczyć z bliska inwestycję?

Drzwi Otwarte to jedyna i doskonała okazja, by zobaczyć z bliska domy w Willach Wilanów. Będę mieli Państwo możliwość obejrzeć z bliska dwa lokale o metrażach 121 m2 oraz 154 m2.

Tego dnia do Państwa dyspozycji będą nasi doradcy, którzy opowiedzą szczegółowo o inwestycji. To doskonała okazja, żeby zadać pytania i dowiedzieć się wszystkiego, co Państwa interesuje na temat domów w Willach Wilanów.

Będą mieli Państwo możliwość skorzystać również z porad projektantów Leroy Merlin, którzy tego dnia porozmawiają z Państwem o możliwościach aranżacyjnych poszczególnych lokali. Dodatkowo, goście Drzwi Otwartych otrzymają bonus w postaci 10% zniżki na wykończenie domu produktami zakupionymi w sieci Leroy Merlin.

Porady architektoniczne zaoferują Państwu z kolei architekci wnętrz naszego partnera Deer Design, a eksperci finansowi będą do Państwa dyspozycji, by pomóc uzyskać kredyt hipoteczny na najlepszych warunkach.

Warto być tego dnia w Willach Wilanów, ponieważ będzie to doskonała okazja, by poznać całą naszą ofertę. Domy Novisa Development zlokalizowane są w różnych dzielnicach Warszawy – od Wilanowa aż po Białołękę!

Serdecznie Państwa zapraszamy na Drzwi Otwarte w Willach Wilanów przy słodkim poczęstunku i poradach szeregu ekspertów!

Data:              sobota, 5 października 2019

Godzina:        10:00 – 15:00

Adres:             teren budowy inwestycji Wille Wilanów, ul. Bruzdowa 60, Warszawa

Przyjdź i zobacz z bliska Wille Wilanów!