Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

10% rabatu w sklepach Leroy Merlin!

10% rabatu w sklepach Leroy Merlin!

04/10/2019

Podjęliśmy współpracę z Leroy Merlin, francuską siecią hipermarketów budowlanych, należącą do Groupe Adeo. Współpraca z tak dużym i ważnym na rynku budowlanym partnerem oznacza szereg korzyści dla naszych klientów. Teraz, kupując dom w Novisa Development, otrzymają Państwo 10% jednorazowego rabatu na wykończenie i urządzenie swojego lokalu w sklepach budowlano-dekoracyjnych sieci Leroy Merlin Polska. To nie koniec korzyści, jakie – dzięki nawiązanej współpracy – oferujemy Państwu wraz z Leroy Merlin.

Na co mogą Państwo liczyć po zakupie domu?

Eksperci Leroy Merlin pomogą w realizacji mieszkania Państwa marzeń. Wykonają indywidualną wizualizację 3D kuchni albo łazienki (za 1 grosz), pomogą w zorganizowaniu pomiarów wybranych pomieszczeń oraz przygotują kosztorys materiałów do realizacji projektu. Otrzymają Państwo wsparcie Doradcy Klienta Leroy Merlin przez cały czas trwania zakupów, jak również i po – Leroy Merlin zorganizuje Państwu transport i wniesie zakupione produkty, pomoże w zorganizowaniu montażu i instalacji zakupionych produktów, a ponadto gwarantuje również bezterminowy zwrot towarów.

Rabaty na zakupy otrzymają Państwo wraz z odbiorem lokalu, a już teraz zapraszamy Państwa na stronę www.leroymerlin.pl albo do punktów informacyjnych w sklepach, by mogli Państwo zapoznać się z regulaminem i ze szczegółami tej oferty. Warto wcześniej zaplanować pierwsze zakupy i nabyć potrzebne produkty z oferowanym rabatem.

Nawiązana współpraca jest odpowiedzią na Państwa potrzeby, które staramy się realizować z najlepszymi partnerami na polskim rynku!