Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Dziękujemy wszystkim gościom Drzwi Otwartych w Willach Wilanów!

Dziękujemy wszystkim gościom Drzwi Otwartych w Willach Wilanów!

10/10/2019

W minioną sobotę w Willach Wilanów gościliśmy ponad 90 osób, które odwiedziły naszą inwestycję w ramach Drzwi Otwartych. Była to niepowtarzalna okazja, by z bliska zobaczyć teren budowy inwestycji oraz obejrzeć dwa lokale o metrażach 121 m2 oraz 154 m2.

Goście Drzwi Otwartych razem z naszymi doradcami oglądali wnętrza domów, mieli możliwość wejścia do garażu oraz wyjścia na balkon. Można było również spokojnie obejrzeć teren całej inwestycji.

Ponad 1/3 osób, które odwiedziły tego dnia Wille Wilanów, była zainteresowana kupnem domu w tej inwestycji. Dlatego nasi doradcy i eksperci partnerskich firm odpowiadali na wiele pytań i wyjaśniali szereg kwestii związanych z samą inwestycją, jak również możliwościami aranżacyjnymi czy procedurami finansowymi.

– Takie wydarzenia w naszym przekonaniu są potrzebne – ocenia Zachariasz Nercz, Dyrektor marketingu i sprzedaży w Novisa Development. – Przyszli klienci mają możliwość poznać nasz zespół oraz naszych partnerów biznesowych, mogą wejść na teren inwestycji i ocenić, czy jest to miejsce, w którym chcieliby zamieszkać. To doskonała forma zapoznania się z ofertą deweloperską i przekonania się osobiście, czy dana inwestycja spełnia ich oczekiwania.

Dlatego już niebawem zaprosimy Państwa na kolejne Drzwi Otwarte, tym razem na przedmieściach stolicy!

 

Zobacz relację: