Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Rusza sprzedaż Ogrodów Przyjaciół 4!

Rusza sprzedaż Ogrodów Przyjaciół 4!

08/11/2019

W bliskim otoczeniu zieleni, a zarazem niedaleko od udogodnień i atrakcji aglomeracji, niemal oparte o las znajduje się osiedle „Ogrody Przyjaciół”. Właśnie oddajemy do sprzedaży czwarty etap tego wyjątkowego osiedla!

 

Zielona Białołęka

 

Tutaj zamieszkasz. To cicha, spokojna i bezpieczna okolica. Najbliżsi sąsiedzi osiedla to głównie właściciele domów jednorodzinnych i segmentów. Powietrze pachnie tu drzewami, igłami sosen. Możesz tu odpoczywać i cieszyć się czasem wolnym spędzanym z rodziną i przyjaciółmi. Oddychać czystym powietrzem lasu. Spać spokojnie bez sztucznych świateł ulic, neonów i samochodów.

 

Bliskie przedmieścia

 

W „Ogrodach Przyjaciół 4” zamieszkasz przy lesie, ale jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum Warszawy – dojedziesz tam samochodem w niecałe 26 minut! A w odległości 3 minut jazdy znajduje się stacja SKM Warszawa Płudy, z której dotrzesz do stacji Warszawa Gdańska lub Śródmieście w kilkanaście minut. Do sklepów też masz blisko – zakupy zrobisz w lokalnej Biedronce  lub w Centrum Handlowym Marywilska 44. W czasie wolnym docenisz bliskie położenie stadniny koni czy kortów tenisowych i badmintonowych.

 

Wymarzone osiedle, wymarzony dom

 

Każdy z domów osiedla Ogrody Przyjaciół został zaprojektowany tak, by z jasnej, przestronnej części dziennej wejść prosto do własnego ogrodu. Poranna kawa w takim otoczeniu musi smakować zupełnie inaczej! Domy wyposażone są w idealnie zaprojektowane okna – ich rozmieszczenie gwarantuje doskonałe doświetlenie wnętrz.

 

Parter i piętro

 

W Ogrodach Przyjaciół 4 zadbaliśmy o przyjazny rozkład pomieszczeń z wyraźnym oddzieleniem strefy dziennej od prywatnej, przeznaczonej na wypoczynek – 2 lub 3 sypialnie z łazienką i garderobą umieściliśmy na piętrze. Na parterze masz z kolei do dyspozycji przestronny salon i otwartą kuchnię – tutaj z pewnością skoncentruje się życie Twoje i Twojej rodziny.

 

A może jednak … tylko parter, tylko piętro?

 

Jeśli zdecydujesz się na lokal narożny, będziesz się cieszyć jednopoziomową przestrzenią domową ulokowaną albo na poziomie parteru z dostępem do ogrodu, albo na piętrze, gdzie lokal wyposażony jest w imponujący 30-metrowy taras!

 

Każdy z domów został wyposażony w garaż lub miejsce postojowe oraz we wszystkie media miejskie.

 

Przestrzeń

 

Osiedle „Ogrody Przyjaciół 4” to inwestycja, w której przestrzeń odgrywa ogromną rolę. Wewnętrzna, osiedlowa aleja ma szerokość 3 metrów, co pozwala cieszyć się dodatkową przestrzenią i sprawia, że osiedle staje się bardzo przestronne!

 

Ogrody Przyjaciół – nazwa, która zobowiązuje

 

Niekłamanym wyróżnikiem tego osiedla są ogrody. Marzysz o kameralnym, przytulnym ogródku? Twój idealny ogród powinien być duży i przestronny? W Ogrodach Przyjaciół 4 możesz wybierać między mniejszymi i dużymi przestrzeniami zieleni albo … zdecydować się na dom, który w miejsce ogrodu zachwyca imponującym, 30-metrowym tarasem, na którym również możesz urządzić ogród swoich marzeń!

 

Ogrody Przyjaciół 4 – Twój Dom!

 

Oddajemy do sprzedaży czwarty etap inwestycji! Jeśli szukasz własnego, wygodnego i nowoczesnego domu w Warszawie, to jest właśnie oferta dla Ciebie! Bo w jakiej innej okolicy Warszawy las sąsiaduje z miastem, cisza z nowoczesnością, a aglomeracja miejska idealnie wtapia się w naturę? To Ogrody Przyjaciół 4. Twój nowy adres, pod którym mieszkają marzenia.

 

Zainteresowała Cię inwestycja Ogrody Przyjaciół 4? Zapraszamy do kontaktu!

(22) 545 70 20

 

Poznaj ofertę:
Ogrody Przyjaciół 4