Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Oddajemy do sprzedaży ostatnie lokale Domów przy Willowej!

domy przy willowej nowy etap

Oddajemy do sprzedaży ostatnie lokale Domów przy Willowej!

18/11/2019

Ulica Willowa w Falentach Nowych w gminie Raszyn może pochwalić się inwestycją, która przyciąga oko dynamiką budowy oraz rozplanowaniem przestrzennym. Domy przy Willowej. Otoczone przyrodą, ale na tyle blisko Warszawy, by dojechać na Domaniewską w 18 minut. Warto poznać tę inwestycję, zwłaszcza że oddajemy do sprzedaży ostatnie już lokale na tym osiedlu!

 

6A i 6B

 

Te etapy są już dostępne do kupienia. Najpierw kilka słów prezentacji. 6A i 6B – to 24 lokale usytuowane najbliżej ulicy Willowej. Warto zwrócić uwagę na budynki narożne tej części inwestycji (1 i 8 oraz 21A i 25B). Zachwycają one imponującą powierzchnią ogrodów o metrażu od 163 m2 do 212 m2! Taką przestrzeń możesz zaaranżować na wiele sposobów – zbudować tu taras, grilla, przeznaczyć ją na miejsce zabaw dla dzieci. Jedno jest pewne – z przyjemnością wypijesz tu poranną kawę i miło spędzisz popołudniowy czas z rodziną lub przyjaciółmi.

 

Najczęściej poszukiwane metraże

 

Domy w tej części inwestycji będą miały zróżnicowaną powierzchnię. Są tu lokale o metrażu nieco ponad 62 m kw, ale również domy niemal stumetrowe. Każdy wyróżnia się funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń – nasz architekt zadbał o to, żebyś czuł się tutaj „jak w domu”. To dlatego sypialnie z łazienką umieścił na piętrze – tu będzie Twoja strefa wypoczynku i relaksu. Część dzienna z kolei obejmuje parter i jego salon z kuchnią i wyjściem do ogrodu. Dodatkowym atutem jest z pewnością poddasze o charakterze nieużytkowym do zaadaptowania na przykład na praktyczny schowek.

 

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

 

Z pewnością na własność gruntu oraz na czynsz, który będzie wynosił jedynie ok. 2 zł / m kw. Cena za metr w tej części inwestycji rozpoczyna się od 5297,94 zł / m kw. Dom kupisz tu już za 383 tys. zł. Gdzie indziej kupisz w tej cenie dom, ogród, dwa garaże i miejsce postojowe tak blisko od centrum Warszawy, a jednocześnie w otoczeniu ciszy i zieleni?

 

Rzut oka na osiedle i okolicę

 

Docelowo powstanie w Falentach 151 domów w niskiej, szeregowej lub bliźniaczej zabudowie. Lokalizacja Domów przy Willowej jest nietuzinkowa – blisko miejskiej aglomeracji, a jednocześnie w otoczeniu przyrody. W pobliżu osiedla jest jezioro, są parki krajobrazowe, Stawy Raszyńskie oraz liczne ścieżki spacerowe. Możesz tu odpoczywać tak, jak lubisz!

A po codzienne udogodnienia wcale nie musisz wybierać się do stolicy. Przedszkola zlokalizowane są w okolicy osiedla, a szkoły, obiekty sportowe czy kultury znajdują się w pobliskim Raszynie. Stąd blisko masz do CH Janki oraz Ikei, kina i innych obiektów usługowych.

 

Inwestycja warta Twojej uwagi!

 

Zwłaszcza że dotychczas oddane do sprzedaży domy znalazły lokatorów niemal natychmiast. Jeśli więc myślisz o własnym, wygodnym i nowoczesnym domu na przedmieściach Warszawy, warto, byś zapoznał się z ostatnimi etapami sprzedaży. Może to właśnie tutaj znajdziesz swój wymarzony dom? Może tutaj zamieszkasz z rodziną? Domy przy Willowej to adres, który warto sprawdzić!

Rozpoczęcie budowy etapów 6A i 6B: 30/10/2019
Planowane zakończenie budowy etapów 6A i 6B: 24/12/2020

 

Zainteresowała Cię inwestycja Domy Przy Willowej? Zapraszamy do kontaktu!

(22) 545 70 20

Poznaj ofertę:
DOMY PRZY WILLOWEJ