Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Domy w kolorach Skandynawii

Domy w kolorach Skandynawii

21/01/2020

Takie domy znajdziesz tylko na Osiedlu Kolorowe! Jego trzeci etap budujemy na granicy Ursynowa i Piaseczna, w Zgorzale, przy ul. Przepiórki, gdzie już stoją domy poprzedniego etapu, Osiedla Kolorowe 2. Obie inwestycje, położone po sąsiedzku przy tej samej ulicy, stworzą eleganckie miasteczko, które przywodzi na myśl krajobrazy malowniczej Skandynawii.

A wszystko dzięki spójnej koncepcji architektonicznej i kolorystycznej. Elewacje domów utrzymamy podobnie jak w pozostałych budynkach, w odcieniach eleganckiej bieli, beżu i czerwieni. Okna wyposażymy w drewniane okiennice – rzadki obecnie element dekoracji, który również nawiązuje do klimatu domów w Skandynawii.

Poznasz większość swoich sąsiadów

Ponieważ powstaną tu tylko 152 domy w niskiej, jednorodzinnej zabudowie bliźniaczej bądź szeregowej. Nie ma tu mowy jednak o monotonii podobnych do siebie domów! Kolory sprawiają, że osiedle będzie dynamicznym, a zarazem eleganckim kompleksem architektonicznym.

Najmniejsza powierzchnia lokali wynosi tutaj 62 m kw, największy metraż to z kolei 103 m kw. Zwróć uwagę również na metry nie wliczane w powierzchnię użytkową, czyli poddasze, które po odbiorze lokalu możesz zaaranżować według własnych potrzeb i pomysłu. Dodatkowa sypialnia, garderoba, sala kina domowego czy pokój dla dziecka? Masz pełną dowolność w tworzeniu własnej przestrzeni swojego nowego domu.

Hygge, czyli szczęście po skandynawsku

Niezależnie od wielkości domów, zadbaliśmy, by przestrzeń w każdym lokalu była przyjazna w użytkowaniu. Dlatego strefę dzienną, gdzie toczy się aktywne życie codzienne, architekt zaplanował na parterze. Jest tu przestronny salon z kuchnią, a w wybranych domach również łazienka oraz miejsce na kominek. Bezpośrednio z salonu wyjdziesz do ogrodu – jego przestrzeń dzięki dużym oknom tarasowym będzie spójną częścią wnętrza domu. Na wypoczynek i relaks zapraszamy Cię na piętro złożone z sypialni i łazienki. Tutaj życie toczy się wolno i zgodnie z zasadą hygge – szczęście buduje się niespiesznie, a jego źródłem może być relaks na sofie czy po prostu malowniczy widok z okna.

Ogród, garaż, miejsce postojowe

To niekłamane atuty własnego domu! Ogrody na Osiedlu Kolorowe 3  zaprojektowaliśmy na przestrzeniach od 30 do 270 m kw. To teren, gdzie możesz uprawiać rośliny, wstawić tu wypoczynkowe meble ogrodowe albo stworzyć domowy plac zabaw dla dzieci. Każdy dom będzie miał własny garaż oraz miejsce postojowe. Jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca do parkowania, masz możliwość dokupić je z puli miejsc zewnętrznych.

Lokalizacja

Zgorzała to miejscowość położona na granicy Ursynowa, blisko Piaseczna, sąsiadka Nowej Iwicznej. Ta lokalizacja sprawia, że planowanie dnia pracy oraz czasu wolnego jest przyjemnością. Blisko osiedla znajdują się baseny, boiska i hale sportowe, stadniny do jazdy konnej, korty tenisowe i kluby fitness. A jeśli lubisz aktywną rekreację, wystarczy zabrać ze sobą rower i wybrać szlak ciągnący się po wzgórzach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Inwestycja odpowiada na potrzeby zarówno singli, par, jak i rodzin z dziećmi – w pobliżu Osiedla Kolorowe 3 znajdują się szkoła podstawowa i gimnazjum w Nowej Iwicznej oraz Centrum Edukacji i Sportu. Po zakupy możesz się wybrać do lokalnych sklepów albo dużych kompleksów handlowych jak Auchan, Leroy-Merlin, Decathlon czy Fashion House, do których dojedziesz w 10 minut.

Osiedle Kolorowe 3 – premiera inwestycji i start sprzedaży!

Domy w poprzednim etapie tej inwestycji znalazły lokatorów niemal natychmiast. Jeśli więc lubisz klimat nowoczesnej i przytulnej Skandynawii, warto, byś zapoznał się z nowym etapem sprzedaży. Może to właśnie tutaj znajdziesz swój wymarzony dom? Może tutaj zamieszkasz z rodziną? Przeżyjesz swoje wzruszenia i radości, zbudujesz dalszy ciąg historii życia swojego i swoich bliskich. Osiedle Kolorowe 3 to adres, który warto sprawdzić!

 

Planowany harmonogram prac:

Rozpoczęcie budowy: 31.03.2020
Planowane zakończenie budowy: 30/06/2021

Zainteresowała Cię inwestycja Osiedle Kolorowe 3? Zapraszamy do kontaktu!

 (22) 545 70 20

Poznaj ofertę:
Osiedle Kolorowe 3