Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Oddajemy do sprzedaży piąty etap Ogrodów Przyjaciół 4!

Ogrody Przyjaciół 4 wiz 2

Oddajemy do sprzedaży piąty etap Ogrodów Przyjaciół 4!

26/02/2020

Oddajemy do sprzedaży piąty etap Ogrodów Przyjaciół 4!

Każdy, kto ceni sobie ciszę i bliskość lasu, a jednocześnie zależy mu na dobrej komunikacji z centrum stolicy, z pewnością zwróci uwagę na Ogrody Przyjaciół 4! Zielona Białołęka, ulica Cieślewskich, niska, kameralna zabudowa okolicy i sosnowy las. Do sprzedaży oddajemy tu 9 lokali piątego etapu tej atrakcyjnej inwestycji.

9 lokali w centralnej części osiedla

Etap piąty w Ogrodach Przyjaciół 4 to lokale usytuowane w centralnej części osiedla. Przyszli mieszkańcy do swoich domów dojadą przestronną wewnętrzną aleją. Samochód będzie można zaparkować albo w garażu, albo na zewnętrznym miejscu postojowym przy domu.

Mieszkania jednokondygnacyjne

Ciekawą propozycję stanowią tu domy narożne. To lokale jednokondygnacyjne, gdzie cała powierzchnia mieszkalna zaprojektowana została albo na poziomie piętra, albo na parterze. W zależności od tego, który lokal wybierzesz, będziesz cieszyć się zielenią przydomowego ogrodu lub zaaranżujesz przestrzeń wypoczynkową na ponad 30-metrowym tarasie.

Funkcjonalna przestrzeń

W oddawanym do sprzedaży etapie proponujemy Ci domy o powierzchni od 64,02 do 90,21 m2. Mają one od 3 do 5 pomieszczeń, które zostały zaprojektowane tak, by ich użytkowanie było komfortowe i przyjemne. Architekt tej inwestycji, Mateusz Leśniak, zdecydował się na rozdzielenie strefy dziennej i wypoczynkowej – salon i otwartą kuchnię zaprojektował na parterze, stąd też prowadzi wyjście do ogrodu. Strefa wypoczynkowa – sypialnie, garderoba, łazienka – mieści się na piętrze domu. Wspomniany ogród ma w tym etapie zróżnicowany metraż. Najmniejsze ogródki to powierzchnie 33-metrowe, największe ogrody osiągają tu 116 m2. To przestrzeń, którą zostawiamy do Twojej indywidualnej aranżacji.

Domy gotowe za rok

W całej inwestycji zbudujemy 134 lokale podzielone na 9 etapów budowy. Budowę etapu piątego planujemy zakończyć pod koniec lutego przyszłego roku.

Parę słów o okolicy

Białołęka, gdzie powstają Ogrody Przyjaciół 4, to dzielnica szczególnie atrakcyjna dla przyszłych mieszkańców. Jest wyjątkowo dobrze skomunikowana z aglomeracją stolicy. Żeby dojechać do centrum Warszawy, możesz skorzystać z komunikacji miejskiej – 3 minuty od osiedla znajduje się stacja SKM Warszawa Płudy, skąd do stacji Warszawa Gdańska lub Śródmieście dotrzesz w kilkanaście minut. Do centrum stolicy szybko dojedziesz również samochodem, zajmie Ci to około 22 minuty.

Życie codzienne

Niedaleko inwestycji, do Twojej dyspozycji są liczne punkty usługowe, edukacyjne i rekreacyjne. Znajdują się tu publiczne szkoły, przedszkola i sklepy. Niedaleko stąd zlokalizowana jest stadnina koni oraz korty tenisowe i badmintonowe, a zakupy zrobisz w Centrum Handlowym Marywilska 44.

Ogrody Przyjaciół 4 – Twój Dom!

Jeśli szukasz własnego, wygodnego i nowoczesnego domu w Warszawie, to jest właśnie oferta dla Ciebie! Sprawdź, może tu właśnie znajdziesz miejsce, o którym powiesz „Mój Dom”?

Rozpoczęcie budowy etapu 5 osiedla Ogrody Przyjaciół 4: 00/00/0000

Planowane zakończenie budowy etapu 5 osiedla Ogrody Przyjaciół 4: 22/02/2020