Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Oddajemy do sprzedaży wszystkie domy osiedla Wilgi Park!

Oddajemy do sprzedaży wszystkie domy osiedla Wilgi Park!

10/03/2020

Ulica Wilgi, Zgorzała

To adres, pod którym budujemy kameralną enklawę jednorodzinnych domów na zamkniętym osiedlu Wilgi Park. W otoczeniu zieleni powstają tu 144 domy. Ich budowę rozpoczęliśmy w październiku ubiegłego roku, a prace budowlane pierwszych domów planujemy zakończyć  już w listopadzie. Oznacza to, że jeśli chciałbyś następne lato spędzić we własnym domu i ogrodzie, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko warszawskiej aglomeracji – ta informacja powinna Cię zainteresować:

Oddajemy do sprzedaży wszystkie domy osiedla Wilgi Park!

To 44 lokale etapu czwartego. Ich budowa rozpocznie się już w czerwcu. Domy powstają w zabudowie szeregowej albo bliźniaczej i każdy będzie wyposażony w ogród, dwa miejsca postojowe lub miejsce postojowe i garaż.

Przestronne wnętrza

I ponadstandardowa wysokość pomieszczeń, która na parterze wynosi 270 cm, a na piętrze rośnie od 250 do 290 cm – to wyróżniki przestrzeni mieszkalnej. Architekt inwestycji zaprojektował ją z myślą o komforcie życia domowników. Na parterze zaplanował salon z kominkiem – ciepło ognia doda wnętrzu przytulności w długie jesienne czy zimowe wieczory, ale i latem miło jest spędzić czas z przyjaciółmi i rodziną przy blasku kominka. Na parterze mieści się również kuchnia, która w wybranych lokalach może mieć formę aneksu, a także łazienka dla gości. Na piętrze w projekcie domu znajdują się sypialnie (od jednej do czterech), a także łazienka dla domowników.

Duża rozpiętość metrażu

Pozwoli Ci znaleźć dom dokładnie taki, jakiego potrzebujesz. Są tu domy 3-pokojowe o powierzchni 63,84 m2. Są lokale 4-pokojowe o metrażu 80-87 m2, ale znajdziesz również domy z 6 pokojami ulokowanymi na przestrzeni 107 m2. Do zaaranżowania będziesz miał także własny ogród.

Mały, średni albo duży

W zależności, jakiej przestrzeni zielonej potrzebujesz, powierzchnia ogródków w inwestycji Wilgi Park zaczyna się od 30 m2, a osiąga nawet 204 m2. To obszar, który możesz ciekawie zaaranżować, postawić tu meble ogrodowe, nasadzić rośliny i … relaksować się poranną kawą, weekendowym grillem albo popołudniową drzemką na świeżym powietrzu.

Zielone otoczenie

Przy domu masz swój własny ogród, ale niedaleko od osiedla rozpościera się Chojnowski Park Krajobrazowy – miejsce idealne dla amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu. Są tu również liczne szlaki piesze i rowerowe.

Na granicy Ursynowa i Piaseczna

Osiedle będzie dobrze skomunikowane – wpływa na to chociażby sąsiedztwo Nowej Iwicznej ze stacją Kolei Mazowieckiej, do której rowerem dojedziesz w ciągu 4 minut. Samochodem do centrum Warszawy dotrzesz w 40 minut, a dojazd niebawem usprawni budowana trasa S-7. Dla osób stawiających na komunikację miejską ważna będzie bliskość przystanku autobusowego.  Ale to nie wszystkie atuty lokalizacji.

Lokalna infrastruktura

Oferuje mieszkańcom wiele udogodnień. W najbliższej okolicy znajdują się przedszkola i szkoły. Blisko stąd również do obiektów sportowych, na przykład do nowoczesnego Centrum Edukacji i Sportu. Zakupy zrobisz w lokalnych sklepach, a także dużych centrach handlowych, np. w Auchan, Leroy-Merlin, Decathlon czy Fashion House. Dojedziesz tu samochodem w 10 minut.

 

Planowany harmonogram prac etapów 4A-4D:

Rozpoczęcie budowy etapów: 01.06.2020
Planowane zakończenie budowy: 30.05.2021

 

Zainteresowała Cię inwestycja Wilgi Park? Zapraszamy do kontaktu!

 (22) 545 70 20

Poznaj ofertę:
Wilgi Park