Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Nova Magdalenka - Premiera tego roku!

Nova Magdalenka - Premiera tego roku!

02/06/2020

„Nova Magdalenka” to nasza nowa inwestycja w Słominie, w gminie Raszyn, której budowę rozpoczynamy już 1 sierpnia 2020 r. ! Powstanie tutaj 38 budynków w zabudowie szeregowej oraz jeden budynek wolnostojący. To pierwsze stadium osiedla, a jego budowa będzie realizowana etapami.

 

Lokalizacja

 

Róg ulicy Janczewickiej i Piaseczyńskiej to adres, który kieruje nas do centrum Słomina. Dookoła niska, kameralna zabudowa domów jednorodzinnych. Pięć minut od osiedla  Aleja Krakowska i przystanek autobusowy. W przeciwnym kierunku, kilka minut spacerem od inwestycji, rozpościera się ściana Lasów Sękocińskich. Okolica jest cicha i spokojna. A, co ważne, niedaleko  szereg udogodnień lokalnej infrastruktury.

 

Punkty usługowe

 

Zlokalizowane są na przykład w pobliskich Jankach. Jest tu centrum handlowe, ale również kino oraz sklepy przydatne w wykończeniu i wystroju domu – Ikea, Leroy Merlin czy Jula. Niedaleko od osiedla, na terenie Sękocina, znajdują się także punkty edukacyjne – 10 minut spacerem od domu mieści się przedszkole, 14 minut na piechotę – szkoła podstawowa.

 

Nova Magdalenka – Twój nowy dom

 

A w nim komfortowe i przyjazne w użytkowaniu przestrzenie na parterze i piętrze budynku. Architekt zaprojektował duże okna, przez które swobodnie wnika do wnętrza światło słoneczne. Pomieszczenia są ponadstandardowej wysokości (na parterze 2,80 m, na piętrze 2,75 m), dzięki czemu dodają pomieszczeniom lekkości i przestronności.

Powierzchnia domów pierwszego stadium „Novej Magdalenki” dostępna jest w wyjątkowo szerokim wachlarzu metrażowym! W zależności od tego, jak dużego domu szukasz, możesz wybierać pomiędzy lokalami od 73,31 m2 do 123,94 m2. Od powierzchni domu uzależniona jest liczba pokoi – od 3 do 5 w tej inwestycji.

Na parterze do Twojej dyspozycji znajduje się przestronny salon z kuchnią lub aneksem kuchennym. Wyjdziesz stąd do ogrodu, od którego oddzielają Cię szerokie okna tarasowe. Piętro to z kolei strefa domowego wypoczynku. Architekt zaplanował tu sypialnie i łazienkę, a w wybranych lokalach również garderobę.

 

Zieleń blisko domu

 

Ta najbliższa jest już tuż za oknem, w Twoim własnym ogrodzie. W pierwszym stadium „Novej Magdalenki” ogrody są zróżnicowanej wielkości. Te mniejsze, bardziej kameralne, mają 33 m2, ale sporo ogrodów osiąga tu ponad 100, a nawet ponad 200 m2. Masz już pomysł, jak zagospodarować taką przestrzeń? Z powodzeniem znajdzie się tu miejsce i na taras wypoczynkowy, i na rabaty kwiatowe, ale także na kącik zabaw dla dzieci!

Nieco dalej, kolejna zieleń. Tym razem oddalona o 8 minut spacerem od domu. To Lasy Sękocińskie, a w nich ogromna ilość ścieżek i tras do pokonania w wolne popołudnia bądź weekendy! Najbliższa z leśnych ścieżek to ścieżka edukacyjna „Z Instytutu Badawczego Leśnictwa do tzw. Starej Szkółki”. Jest w całości utwardzona dzięki czemu przemieszczanie się nią wózkiem czy rowerem jest czystą przyjemnością!

 

Przestrzeń wspólna

 

Każdy budynek w pierwszym stadium „Novej Magdalenki” będzie wyposażony w garaż lub zewnętrzne miejsce postojowe, a dojazd do domów będzie się odbywał przestronnymi wewnętrznymi alejkami biegnącymi w części wspólnej osiedla. Inwestycja wpisana jest w działkę o  kształcie trójkąta, a budynki rozplanowane naprzemiennie w ustawieniu równoległym i prostopadłym, dzięki czemu inwestycja ma ciekawą kompozycję i jest przyjazna w codziennym użytkowaniu. W części wspólnej powstanie również plac zabaw dla dzieci, dzięki czemu szybko zawiążą się tu osiedlowe przyjaźnie.

 

Rodzinnie, kameralnie

 

Tak będzie w „Novej Magdalence”. Domy są już dostępne w sprzedaży. O szczegóły zapytaj naszych opiekunów handlowych!

 

 

Planowany harmonogram prac:

Pierwsze stadium inwestycji „Nova Magdalenka” będzie realizowane etapami:

Rozpoczęcie budowy: 01/08/2020

Zainteresowała Cię inwestycja „Nova Magdalenka”? Zapraszamy do kontaktu!

(22) 545 70 20

 

Poznaj ofertę:
Nova Magdalenka