Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Premiera Apartamentów Przyjaciół!

Wizualizacja nocna Apartamenty Przyjaciół

Premiera Apartamentów Przyjaciół!

03/07/2020

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu naszą nową inwestycję na zielonej Białołęce! Apartamenty Przyjaciół. Tym razem budujemy budynek wielorodzinny, ale bardzo kameralny, bo tylko z trzema kondygnacjami i 50 lokalami.

Niski budynek, wysokie mieszkania

Wysokością wpisujemy Apartamenty Przyjaciół w sąsiadującą niską zabudowę domków jednorodzinnych czy segmentów. To nadaje inwestycji kameralnego charakteru. Uwagę przyszłych mieszkańców z całą pewnością przyciągnie wysokość pomieszczeń, która w lokalach na parterze i pierwszym piętrze wyniesie 280 cm. Mieszkania na piętrze drugim będą tylko cztery centymetry niższe.

Kilka słów o inwestycji

Kawalerki, mieszkania dwu- i trzypokojowe – taki wachlarz pomieszczeń będzie dostępny w Apartamentach Przyjaciół.  Metraż lokali rozpoczyna się od 25 m2, a kończy na 65 m2. Po wewnętrznej stronie dziedzińca zaplanowaliśmy ogródki, tarasy, loggie i balkony o powierzchni od 2,88 m2 do 32,24 m2.  Do dyspozycji mieszkańców oddajemy również cichobieżną windę, a w podziemnym garażu 47 stanowisk parkingowych. Dodatkowe 3 miejsca postojowe zewnętrzne znajdą się przy wewnętrznym dziedzińcu Apartamentów Przyjaciół.

Lekka bryła, jasne kolory

Budynek został zaprojektowany w kształcie litery L i będzie dysponował otwartym dziedzińcem z alejkami i zielenią w części wspólnej. Elewacja budynku będzie utrzymana w kompozycji klasycznych barw – naturalnego, jasnego brązu, bieli i grafitu. Duże okna wprowadzą do wnętrza zdecydowanie więcej światła i dodadzą pomieszczeniom przestronności.

Las tuż za rogiem

Tak szczególna lokalizacja – w bliskim sąsiedztwie lasu – sprawia, że inwestycja Apartamenty Przyjaciół staje się miejscem atrakcyjnym dla wszystkich, którzy szukają cichej i kameralnej enklawy do zamieszkania. Miejsce to jednak jest również doskonale skomunikowane ze stolicą, do której centrum dojazd samochodem trwa niecałe pół godziny.

Planowany harmonogram prac:

Rozpoczęcie budowy: 15/09/2020
Planowane zakończenie budowy: 31/12/2021

Zainteresowała Cię inwestycja Apartamenty Przyjaciół? Zapraszamy do kontaktu!

(22) 545 70 20

 

Poznaj ofertę:
Apartamenty Przyjaciół