Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Budujemy w Piasecznie budynek wielorodzinny - Novisa Park!

Budujemy w Piasecznie budynek wielorodzinny - Novisa Park!

09/07/2020

Kameralna inwestycja

Lubimy Piaseczno! Budujemy tu już trzecią naszą inwestycję, tym razem budynek wielorodzinny. „Novisa Park” powstaje przy ulicy Cichej Łąki. To kameralne osiedle z 19 lokalami rozmieszczonymi na 4 kondygnacjach. Na każdym piętrze będzie 5 mieszkań (poza parterem), a codzienny komfort mieszkańców podniesie cichobieżna winda.

 

Novisa Park w liczbach

W inwestycji zaplanowaliśmy jedną kawalerkę, 8 lokali dwupokojowych i 10 trzypokojowych. Metraż tych mieszkań rozpoczyna się od 33,51 m2, a kończy na 58,43 m2. W każdym mieszkaniu znajdzie się aneks kuchenny. Prywatna  przestrzeń zewnętrzna to balkon, taras lub ogródek dedykowany mieszkaniom na parterze. Powierzchnia tych przestrzeni wynosi:  4,95 – 9,51 m2 balkony, 11,45 m2 tarasy oraz  52-177 m2 ogródki.

 

Jasno i przestronnie

Tak jest we wnętrzach „Novisa Park”. Mieszkania są dobrze doświetlone dzięki dużym oknom, a przestrzeń optycznie wydaje się większa z uwagi na ponadstandardową wysokość pomieszczeń – 2,75 m.

 

Elegancka bryła budynku

„Novisa Park” przyciąga oko wyglądem budynku – definiuje go elegancki minimalizm i praktyczne rozwiązania architektoniczne. Wejście znajduje się od strony ulicy Cichej Łąki.

Na terenie osiedla znajdą się miejsca postojowe dla mieszkańców. Koszt takiego miejsca to 10 tys. zł.

 

Elewacja w klasycznej kompozycji barw

Stolarka okienna o odcieniu drewna, klasyczna biel i eleganckie szarości po ciemny, kontrastowy grafit spinający bryłę budynku – tak w barwach można opisać elewację. „Novisa Park” definiuje kompozycja szlachetnych kolorów, które w połączeniu z minimalistyczną architekturą dają efekt ponadczasowej klasyki!

 

O lokalizacji więcej niż kilka słów

Więcej, bo warto powiedzieć nie tylko o doskonałym skomunikowaniu osiedla, ale również o udogodnieniach i atrakcjach najbliższej okolicy! Blisko osiedla znajduje się przystanek autobusowy „Urbanistów” z liniami 739 i L39, obsługującymi trasy Metro Wilanowska – ulica Julianowska oraz PKP Jeziorki – PKP Piaseczno. Dojazd do Warszawy ulicą Puławską trwa około 23 minuty samochodem (Galeria Mokotów, ulica Domaniewska).

Codzienne zakupy można zrobić w lokalnej Biedronce, 2 minuty jazdy samochodem od domu. Z kolei na zakupy do Designer Outlet Piaseczno można dojechać w 6 minut.

W pobliżu „Novisa Park” znajdują się apteki, poczta, restauracje oraz szereg punktów edukacyjnych – żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa i ponadgimnazjalna oraz dwa licea (w Józefosławiu i w Piasecznie).

Odpoczynek na łonie natury oferują pobliskie miejsca rekreacyjne, a wśród nich słynne Górki Szymona z wydmami porośniętymi starodrzewami, stawami, ścieżkami biegowymi. (Na spacery zapraszają również Chojnowski Park Krajobrazowy i kabackie lasy. Czas wolny można spędzić również, korzystając z kortów tenisowych, siłowni, klubu fitness czy basenu w GOSIR Piaseczno.

 

Idealny dom, idealna lokalizacja

„Novisa Park” w całości wpisuje się w to hasło. A jeśli marzysz o zamieszkaniu w kameralnej enklawie, blisko miasta, a jeszcze bliżej natury, ulica Cichej Łąki w Piasecznie stanowi doskonałe miejsce na Twój wymarzony dom! Z całą pewnością ten adres warto sprawdzić!

Planowany harmonogram prac:

Rozpoczęcie budowy: 01/09/2020
Planowane zakończenie budowy: 31/12/2021

Zainteresowała Cię inwestycja „Novisa Park”? Zapraszamy do kontaktu!

 (22) 545 70 20

 

Poznaj ofertę:
Novisa Park