Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

"Nova Magdalenka 2" - tu warto zamieszkać!

"Nova Magdalenka 2" - tu warto zamieszkać!

07/10/2020

„Nova Magdalenka 2” będzie bliźniaczą sąsiadką „Novej Magdalenki”, którą budujemy po przeciwnej stronie ulicy Piaseczyńskiej w Słominie, w gminie Raszyn. Pierwsza odsłona tego osiedla jest naszą najszybciej sprzedającą się inwestycją w 2020 roku! 80% lokali sprzedało się w ciągu trzech miesięcy!

Kameralne osiedle 108 domów

Czy „Nova Magdalenka 2” spotka się z podobnym zainteresowaniem kupujących? Wszystko na to wskazuje, a sprzedaż inwestycji już ruszyła. W ofercie mamy 108 lokali w zabudowie szeregowej, stworzonej z 25 szeregów eleganckich domów jednorodzinnych. Budowę podzielimy na 7 etapów.

Dom, o jakim marzysz!

Znajdziesz go w „Novej Magdalence 2”, jesteśmy o tym przekonani! To inwestycja, której domy mają różną powierzchnię. Najmniejsze liczą 71,95 m2 i dysponują 3 pokojami, największe osiągają 104,28 m2 i oferują swoim mieszkańcom 5 pokoi. Zachwycą Cię wnętrza – ustawne, jasne i przestronne. Uwagę zwraca tutaj ponadstandardowa wysokość pomieszczeń – na parterze 2,80 m, na piętrze z kolei 2,75 m.

Okiem architekta

Projekt architektoniczny „Nowej Magdalenki 2” wyszedł spod kreski Katarzyny Polańskiej, która z dużą atencją rozplanowała przestrzeń wewnątrz lokali. Priorytetem była funkcjonalność i wygoda w użytkowaniu. Poczujesz się tu komfortowo i swobodnie już od samego wejścia.

Życie codzienne na parterze

Życie codzienne domowników skupi się na parterze, w salonie połączonym z aneksem kuchennym. Sąd prowadzi też wyjście do ogrodu. Zieleń zagląda do wnętrza przez szerokie okna tarasowe, co daje ciekawe możliwości aranżacyjne. W wybranych lokalach zamiast aneksu jest oddzielna kuchnia, a w każdym domu na parterze znajdzie się również toaleta dla gości.

Relaks i odpoczynek na piętrze

Strefa wypoczynku została zaplanowana na piętrze. Tutaj znajdują się sypialnie, łazienka, a w wybranych lokalach również garderoba, którą z powodzeniem można zaadaptować na przykład na domowe biuro.

Przydomowy ogródek

Własny ogród to dla wielu osób ogromna wartość posiadania domu jednorodzinnego. To możliwość wypicia kawy na tarasie, spokojny odpoczynek z książką na leżaku po pracy, bezpieczne miejsce zabaw dla dzieci, przestrzeń do zabawy dla czworonożnych domowników.  Powierzchnia ogrodów „Novej Magdalenki 2” rozpoczyna się od 25 m2, a kończy na 182 m2. Każdą możesz ciekawie zaaranżować, każda da Ci możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu.

 Zaparkuj wygodnie!

Wybrane domy w „Novej Magdalence 2” będą dysponowały własnymi garażami, elegancko wpisanymi w bryłę budynku. Ponadto każdy lokal ma przypisane zewnętrzne miejsce postojowe. Dodatkowe, 3 miejsca postojowe przewidzieliśmy dla gości, a dla komfortu mieszkańców – również lokal usługowy na terenie osiedla.

Poczuj zapach drzew!

Bliskość przyrody to duży atut lokalizacji „Novej Magdalenki 2”. Ściana Lasów Sękocińskich rozpościera się zaledwie 8 minut spacerem spod domu. Nie zapomnij o wodnym kompleksie Stawów Raszyńskich w sąsiadujących Falentach! Zobaczysz tu ponad 100 gatunków ptaków wodnych, a jeśli Ci się poszczęści, latem możesz wypatrzyć pelikana różowego!

Bogata lokalna infrastruktura

Po codzienne udogodnienia nie musisz wybierać się do Warszawy, ponieważ znajdują się w najbliższej okolicy. Blisko stąd do CH Janki oraz Ikei, do kina i innych obiektów usługowych. Do centrum stolicy dojedziesz Aleją Krakowską, a jeśli korzystasz z komunikacji miejskiej, w ciągu 5 minut dojdziesz spacerem do przystanku autobusowego z liniami 707, 721 i 728.

Tu warto zamieszkać!

A na pewno warto sprawdzić adres i okolicę. Kupując tu dom, zyskasz nie tylko wymarzone miejsce do zamieszkania z rodziną, ale będziesz korzystać również z atutów atrakcyjnej lokalizacji. „Nova Magdalenka 2” może okazać się miejscem, które pokochasz i w którym spędzisz najszczęśliwsze lata swojego życia.

Planowane rozpoczęcie budowy: 04.2021
Planowane zakończenie budowy: 10.2022

Zainteresowała Cię inwestycja Nova Magdalenka 2? Zapraszamy do kontaktu!

 (22) 545 70 20

Poznaj ofertę:
Nova Magdalenka 2  https://www.novisa.pl/inwestycja/nova-magdalenka-2/