Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Wilgi Park 2 – kolejna odsłona bestsellera od Novisa Development

Wilgi Park 2 – kolejna odsłona bestsellera od Novisa Development

24/11/2020

Wilgi Park 2 – kolejna odsłona bestsellera od Novisa Development

Wiele osób z pewnością ucieszy wiadomość, że do sprzedaży trafiły właśnie pierwsze lokale w ramach kolejnej inwestycji Novisa Development przy ul. Wilgi. Kameralne, niewysokie budynki, zlokalizowane w spokojnej i pełnej zieleni podwarszawskiej Zgorzale przypadną do gustu  osobom, którym marzy się chwila wytchnienia od miejskiego zgiełku.

– Duże zainteresowanie, którym cieszyło się pierwsze osiedle przy ulicy Wilgi, skłoniło nas do podjęcia decyzji o kontynuacji tego udanego projektu – mówi Prezes Novisa Development, Jakub Mrówka – W nowej odsłonie inwestycji powstanie 65, 3-, 4-pokojowych domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej o metrażu od 73 do 85 m2.

Komfortowa lokalizacja

Niewątpliwą zaletą tej inwestycji jest lokalizacja. Osiedle usytuowano wystarczająco daleko od miejskiego hałasu, ferii sztucznych świateł i zakorkowanych ulic tak, by zapewnić mieszkańcom atmosferę spokoju i relaksu, ale na tyle blisko aglomeracji, by dojazd do Centrum nie zajmował więcej niż ok. 40 minut samochodem. Z myślą o zmotoryzowanych na terenie osiedla zaplanowano 87 naziemnych miejsc postojowych i 44 miejsca w garażach. Zamykany wjazd zapewni mieszkańcom pożądaną prywatność i bezpieczeństwo.

Cennych minut nie będziemy też tracić na załatwianie codziennych spraw. W okolicy funkcjonuje rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa i edukacyjna. Rodzicie bez trudu znajdą tu zarówno prywatne, jak i publiczne szkoły, żłobki i przedszkola o zróżnicowanej ofercie.

Do ogrodu jeden krok.

Wystarczy postawić stopę za progiem, a już możemy poczuć pod palcami aksamitną miękkość trawy. Taki komfort daje jedynie własny ogródek. Prywatny, zielony teren zapewnia mieszkańcom bezpieczną przestrzeń do wypoczynku, a obecna w nim roślinność daje ukojenie i przynosi pożądany spokój. W inwestycji przewidziano ogrody do własnej aranżacji o powierzchniach od 22 m2 do 110 m2.

Miłośnicy przyrody mogą się też wybrać się na wycieczkę jednym z licznych szlaków pieszych i rowerowych udostępnionych turystom na terenach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Ciekawa oferta dla aktywnych

Cicha i spokojna enklawa zaskakuje bliskością rozwiązań dedykowanych pasjonatom aktywnego wypoczynku. W okolicy znajdują się liczne obiekty sportowe m.in. boiska, siłownie zewnętrzne, skatepark i street workautu. Bogata oferta aktywności proponowanych w nieodległych Centrum Edukacji i Sportu oraz Europejskim Centrum Tenisa zachęca do aktywnego spędzania czasu zarówno dorosłych jak i dzieci.