Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Nova Magdalenka

Słomin, gmina Raszyn

Szczegóły inwestycji

 • Dostępne metraże:
  od 73 do 124 m²
 • Typy:
  domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej
 • Lokalizacja:
  róg ulic Janczewickiej i Piaseczyńskiej w Słominie
 • Korzyści:
  kameralny ogródek lub przestronny ogród, do każdego lokalu przypisane miejsce postojowe lub garaż
nm_nowość

Nasze domy stawiamy blisko lasów, parków, w otoczeniu przyrody. Każdy ma swój własny ogród – mały i przytulny lub duży i przestronny. Czas płynie tu wolniej. Otaczająca przestrzeń pozwala odpocząć. Do centrum miasta nie jest jednak daleko. Łatwo tam dotrzeć dzięki dobrej infrastrukturze drogowej.

 

Nova Magdalenka w gminie Raszyn – Twój nowy dom!

Nova Magdalenka powstaje w Słominie, w gminie Raszyn, na rogu ulic Janczewickiej i Piaseczyńskiej. Pierwszy etap tego osiedla tworzy kompleks kameralnych dwupiętrowych budynków w zabudowie szeregowej i wolnostojącej. Łącznie powstanie 39 domów wpisanych w działkę o kształcie trójkąta. Budynki rozplanowane są naprzemiennie w ustawieniu równoległym i prostopadłym, dzięki czemu inwestycja ma ciekawą kompozycję i jest przyjazna w codziennym użytkowaniu. Budowa osiedla realizowana jest etapami – domy będą oddawane sukcesywnie zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

 

Twój nowy dom

Nova Magdalenka to miejsce, w którym możesz wybrać dom, jakiego potrzebujesz. Pozwoli Ci na to szeroki wachlarz oferowanego metrażu. Najmniejsze domy mają 73.31 m2 i dysponują 3 pokojami, największe osiągają 123.91 m2 przy 5 pokojach. Wnętrza są jasne i przestronne, na co wpływa również ponadstandardowa wysokość pomieszczeń – na parterze wynosi ona 2.80 m, na piętrze z kolei 2.75 m.

 

Przyjazny rozkład pomieszczeń

Dom to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu. Chcemy czuć się w nim komfortowo, dlatego tak ważna jest funkcjonalnie rozplanowana przestrzeń wewnętrzna. W domach Novej Magdalenki na parterze architekt zaplanował przestronny salon z kuchnią lub aneksem kuchennym. Tu będzie toczyło się życie codzienne. Stąd prowadzi też wyjście do ogrodu, od którego oddzielają Cię szerokie okna tarasowe. Piętro to kameralna strefa domowego wypoczynku całej rodziny. Architekt zaplanował tu sypialnie i łazienkę, a w wybranych domach również garderobę.

 

Część wspólna

Przestrzeń wokół budynków została praktycznie zagospodarowana. Każdy budynek  będzie wyposażony w garaż lub zewnętrzne miejsce postojowe umiejscowione bezpośrednio przed budynkiem, a dojazd do domów będzie się odbywał przestronnymi wewnętrznymi alejkami biegnącymi w części wspólnej osiedla. W części wspólnej powstanie również plac zabaw dla dzieci, dzięki czemu szybko zawiążą się tu osiedlowe przyjaźnie.


Pierwszy etap Novej Magdalenki składa się z 38 domów w zabudowie szeregowej oraz jednego wolnostojącego. W zabudowie szeregowej najdłuższy zespół złożony jest z ośmiu domów, najkrótszy z trzech. Dzięki takiemu układowi zabudowy, osiedle nie jest monotonne i zachowuje kameralny charakter rodzinnej enklawy w niedalekim sąsiedztwie lasu.

Katarzyna Polańska, architekt inwestycji Nova Magdalenka

 

Zieleń za oknem…

…może oznaczać tylko jedno – własny kameralny ogródek (np. taki o powierzchni 33 – 96 m2) albo przestronny ogród (o powierzchni 101 – 243 m2). Możesz wybrać dom z ogrodem, jakiego potrzebujesz i zaaranżować tu taras wypoczynkowy, kącik zabaw dla dzieci czy kwiatowe rabaty. Z całą pewnością poranna kawa wypita we własnym ogródku smakuje wyjątkowo!

 

Zieleń w okolicy

Wyróżnikiem Novej Magdalenki jest z pewnością niedalekie sąsiedztwo Lasów Sękocińskich, do których spacerem można dojść w kilka minut. Czeka tu na Ciebie i na Twoich bliskich ogromna ilość ścieżek i tras do pokonywania w wolne popołudnia bądź weekendy! Najbliższa z leśnych ścieżek to ścieżka edukacyjna „Z Instytutu Badawczego Leśnictwa do tzw. Starej Szkółki”. Jest w całości utwardzona dzięki czemu przemieszczanie się nią wózkiem czy rowerem jest czystą przyjemnością!

 

Blisko miasta, blisko lasu

Tak położone jest osiedle. A blisko inwestycji znajdują się nie tylko atrakcje rekreacyjne, jak wspomniane już Lasy Sękocińskie czy w sąsiadujących Falentach – wodny kompleks Stawów Raszyńskich. Niedaleko stąd również do kompleksu handlowo-usługowego w Jankach, gdzie zrobisz zakupy, pójdziesz do kina, a w sklepach typu Ikea, Leroy Merlin czy Jula, wykończysz i urządzisz dom.  Do centrum stolicy prowadzi ze Słomina Aleja Krakowska, a jeśli korzystasz z komunikacji miejskiej, w ciągu 5 minut dojdziesz spacerem spod domu do przystanku autobusowego, skąd odjeżdżają linie 707, 721 i 728.

 

Rzut oka na inwestycję

Patrząc z góry na kompleks domów Novej Magdalenki, oko przyciągają z pewnością klasyczne, eleganckie kolory i detale dekoracyjne. Dominuje tu biel przełamana grafitem w stolarce okiennej, przestrzeni wejściowej do budynków mieszkalnych oraz w kolorystyce dachów. Dodatkowe elementy dekoracyjne to wstawki w kolorze drewna umieszczone na elewacji w bezpośrednim sąsiedztwie okien. Okna są tu duże, dzięki czemu słońce może swobodne operować również wewnątrz pomieszczeń.

Czy Nova Magdalenka to miejsce, o którym powiesz „Mój Dom”?

Lista mieszkań

Nr lokalu Powierzchnia Pow. Ilość pokoi Cena Status Ogród Szczegóły Zobacz plan
M7 93.56 m2 5 529 000 zł Dostępne 103 m2 Szczegóły
Zobacz plan
Zobacz plan
M11 85.49 m2 4 461 000 zł Dostępne 34 m2 Szczegóły
Zobacz plan
Zobacz plan
M28 84.66 m2 4 499 000 zł Dostępne 101 m2 Szczegóły
Zobacz plan
Zobacz plan

Plan osiedla

Wybierz swój dom:
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77
Dom / Apartament na sprzedaż
Dom / Apartament sprzedany
Etap w przygotowaniu
Furtka
Miejsce postojowe
Miejsce postojowe w garażu
Miejsce składowania odpadów
Plac zabaw
Wejście do lokalu
Wejście na działkę
Wjazd na działkę
Zieleń wspólna

Galeria

Lokalizacja

Biuro sprzedaży

(22) 545 70 20
Cieślewskich 53, 03-017 Warszawa

Sekretariat/dział obsługi klienta (posprzedażowej):

(22) 487 16 76
dok@novisa.pl

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 09:00 do 17:00

Godziny pracy biura Sprzedaży – Białołęka*:

Od poniedziałku do piątku – od 10:00 do 18:00
W soboty – od 10:00 do 15:00
*(Biuro sprzedaży znajduje się na Warszawskiej Białołęce przy ul. Cieślewskich 53)

Godziny pracy biura Sprzedaży – Nowa Wola* (przy granicy Ursynowa i Piaseczna):

Od poniedziałku do piątku – od 10:00 do 18:00
W soboty – od 10:00 do 15:00
*(Biuro sprzedaży znajduje się w Nowej Woli przy ul. Ignacego Krasickiego 126)

 

Prezentowane materiały promocyjne nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

 

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

Jesteś zainteresowany mieszkaniem?
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego

więcej
więcej
więcej

FAQ

Krok 1. Zapytanie i wybór lokalu

 • Nasi opiekunowie handlowi pomogą Ci w znalezieniu i wyborze domu/mieszkania. Zanim się z nami skontaktujesz, przygotuj listę najważniejszych oczekiwań względem lokalu (lokalizacja, rodzaj zabudowy/kondygnacja, powierzchnia, ogródek/balkon, etc.). Aktualne oferty naszych inwestycji znajdziesz w zakładce "Oferta" na stronie www.novisa.pl.
 • Skontaktuj się z nami bezpośrednio w biurach sprzedaży: Warszawa Białołęka, ul. Cieślewskich 53 lub Nowa Wola, ul. Ignacego Krasickiego 126. Opiekunowie handlowi dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w sobotę w godzinach 10:00-15:00. Przed spotkaniem zadzwoń 22/545 70 20. Opiekun handlowy przygotuje listę odpowiednich lokali.
 • Podczas spotkania opiekun handlowy zaprezentuje Ci inwestycje i ich lokalizacje, przedstawi lokale spełniające Twoje wymagania, pokaże wizualizacje, rzuty, plany i inne materiały, a następnie pomoże w wyborze domu/mieszkania.
 • Możesz skorzystać z bezpłatnej, 4-dniowej rezerwacji ustnej na maksymalnie 3 lokale. Osoby, które dokonały rezerwacji przed Tobą, mają pierwszeństwo decyzji o zakupie.

Krok 2. Zbadanie zdolności kredytowej/finansowanie

 • W spotkaniu z opiekunem handlowym uczestniczy również ekspert finansowy naszej partnerskiej firmy, który przedstawi Ci procedury kredytowe i wstępnie oszacuje możliwości kredytowe. Będzie Cię wspierał przez cały proces wnioskowania o kredyt.
 • Ekspert finansowy przedstawi i omówi oferty kredytowe. Wspólnie wybierzecie 3 banki oferujące najlepsze warunki.
 • Opiekun handlowy przygotuje wszystkie niezbędne do kredytu hipotecznego dokumenty, a następnie prześle je do banku.
 • Po otrzymaniu decyzji kredytowych, ekspert finansowy omówi z Tobą oferty banków. Wybierzesz tę najbardziej atrakcyjną. Umowę kredytową podpiszesz bezpośrednio w banku.

Krok 3. Umowa rezerwacyjna

 • Umowa rezerwacyjna jest pisemnym potwierdzeniem chęci zakupu domu/mieszkania oraz gwarancją, że lokal nie zostanie sprzedany innej osobie. Możesz podpisać ją w naszym biurze sprzedaży, w szczególnych sytuacjach możesz również przesłać skan podpisanego dokumentu na adres e-mail swojego opiekuna handlowego. Wypełniony wzór otrzymasz od niego na maila.
 • Wysokość opłaty rezerwacyjnej wynosi 5000 zł, a w szczególnych wypadkach może stanowić ona 1% wartości nabywanej nieruchomości. Warunki rezerwacji dla danej inwestycji przekaże opiekun handlowy.
 • Opłatę tę wnosisz we wskazanym w umowie rezerwacyjnej terminie na podane konto. W opisie przelewu wpisz nazwę osiedla, numer lokalu oraz nazwisko nabywcy lub nabywców lokalu. Opłata rezerwacyjna wchodzi w poczet ceny mieszkania.
 • W ciągu 60 dni skontaktujemy się z Tobą i podamy termin podpisania umowy deweloperskiej.

Krok 4. Umowa deweloperska

 • Umowa deweloperska nie przenosi na Ciebie prawa własności nieruchomości. Jest to umowa dwustronnie zobowiązująca - dewelopera do wybudowania i przeniesienia wyodrębnionego prawa własności nieruchomości na nabywcę; nabywcę do całkowitej zapłaty ceny lokalu na rzecz dewelopera przed przeniesieniem tego prawa.
 • Przed podpisaniem umowy deweloperskiej otrzymasz od nas prospekt informacyjny z załączonym wzorem umowy, która zostanie zawarta.
 • Umowę podpiszesz w kancelarii notarialnej w wyznaczonym wcześniej terminie. Koszt umowy w połowie pokrywa deweloper.
 • Po zawarciu umowy deweloperskiej notariusz przesyła jej wypis do sądu prowadzącego księgę wieczystą dla nieruchomości objętej umową wraz z wnioskiem o wpis roszczenia nabywcy o zawarcie umowy przenoszącej własność do tej księgi wieczystej.
 • Kolejne transze za dom/mieszkanie będziesz wpłacać na podstawie harmonogramu płatności wymienionego w umowie deweloperskiej.
 • Jeśli korzystasz z kredytu, stosowne zawiadomienie o uruchomieniu transzy musisz przedstawić w banku.

Krok 5. Zmiany lokatorskie

 • Po podpisaniu umowy deweloperskiej możesz wprowadzić zmiany lokatorskie w swoim lokalu. Na ich zgłoszenie masz 14 dni.
 • Zmiany zgłaszasz wyłącznie w trakcie spotkania ze specjalistą ds. zmian lokatorskich w siedzibie Novisa Development przy ul. Cieślewskich 53 w Warszawie. Spotkanie umówisz mailowo lub telefonicznie. Przed spotkaniem nanieś odręcznie zmiany lokatorskie na załączniki techniczne lokalu. Szczególne warunki zmian lokatorskich opisuje ich procedura, powinieneś otrzymać ją od swojego opiekuna.

Krok 6. Odbiór lokalu

 • Odbiór lokalu poprzedzony jest przed-odbiorem w terminie uzgodnionym z kierownikiem budowy. Oglądając lokal, możesz dokonać pomiarów, które pomogą Ci zaplanować zakup mebli i materiałów wykończeniowych. Na przed-odbiorze możesz również zgłosić uwagi do lokalu, kierownik budowy przekaże Ci właściwy protokół. UWAGA: przed odbiór nie jest równoznaczny z odbiorem właściwym lokalu (!).
 • Kiedy lokal uzyska pozwolenie na użytkowanie, listownie zaprosimy Cię na jego odbiór. Upewnij się, że masz w pełni uregulowaną płatność za lokal, jak również ewentualne opłaty za zmiany lokatorskie/odsetki.
 • Umów się na odbiór swojego lokalu z osobą wskazaną w otrzymanym zawiadomieniu.
Kontakt z działem obsługi klienta (posprzedażowej): 22/487 16 76 dok@novisa.pl
 • Podczas odbioru będzie obecny nasz przedstawiciel oraz kierownik budowy.
 • Wpisane do protokołu usterki weryfikujemy w ciągu 14 dni od odbioru, a te uznane naprawiamy w ciągu 30 dni.
 • Podczas odbioru przekażemy Ci dokumentację budowlaną wraz z certyfikatami. Otrzymasz również klucze do okien, pomieszczeń przynależnych i części wspólnych. Przekażemy Ci także progi wejściowe do lokalu.
 • Podpiszesz ważne dokumenty (między innymi instrukcję użytkowania lokalu) oraz uzyskasz informacje na temat administratora osiedla, zarządcy terenów wspólnych, wysokości czynszu. Przekażemy Ci umowy na media i omówimy zawartość teczki odbiorowej. Wypełnisz również deklarację śmieciową.
 • Na zakończenie podpiszesz protokół odbioru lokalu. Wpiszemy tu wszystkie zamontowane w lokalu numery liczników mediów oraz ich stan. Pamiętaj, że od momentu podpisania protokołu, naliczane są opłaty administracyjne za lokal.
 • Otrzymasz klucze do swojego domu/mieszkania. Możesz rozpocząć wykańczanie pomieszczeń. Pamiętaj o podpisaniu umowy z dostawcą energii elektrycznej. Bez niej nie będą możliwe prace wykończeniowe.
 

Krok 7. Wykończenie lokalu

 • W pracach wykończeniowych możesz skorzystać z usług naszej partnerskiej pracowni architektury wnętrz.
 • Zakupy możesz zrobić w sklepach budowlano-dekoracyjnych sieci Leroy Merlin Polska, gdzie otrzymasz 10% jednorazowego rabatu na zakupione materiały. Bon rabatowy potrzymasz przy odbiorze lokalu.
 • Jeśli zauważysz usterki, zgłoś je przez formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce „O nas” – Zgłoś usterkę na stronie www.novisa.pl. W ciągu 14 dni odpowiemy na zgłoszenie i poinformujemy o terminie usunięcia usterki.
 • Przez 5 lat od momentu odbioru możesz zgłaszać wady, które ujawnią się w trakcie korzystania z lokalu. Usuniemy je na podstawie obowiązującej rękojmi. Uwaga: nie dotyczy to usterek związanych z pracami ekip wykończeniowych klientów.

Krok 8. Umowa przenosząca własność

 • Proces zakupu domu/mieszkania kończy się podpisaniem w kancelarii notarialnej umowy przenoszącej własność.
 • Termin zawarcia umowy przenoszącej własność podajemy Ci w podpisanej wcześniej umowie deweloperskiej.
 • Na podstawie umowy przeniesienia własności wyodrębniona zostaje własność lokalu - sąd zakłada jego księgę wieczystą, wpisując Ciebie jako właściciela. Numer księgi otrzymasz listem poleconym. Nabywasz pełne prawa do domu/mieszkania i stajesz się jego właścicielem.
 • Jeśli zakup lokalu finansowany był kredytem hipotecznym, udaj się do banku z księgą wieczystą, aby zmniejszyć miesięczne opłaty.