Novisa Modern — Zamień mieszkanie w mieście na dom w Nowej Woli!

Novisa Modern — Zamień mieszkanie w mieście na dom w Nowej Woli!

Już jest! Pierwszy etap naszej nowej inwestycji skierowanej do rodzin właśnie trafił do sprzedaży. Mowa o osiedlu Novisa Modern w Nowej Woli nieopodal Piaseczna. W tej niewielkiej, cichej miejscowości zbudujemy w sumie 59 „bliźniaków”. W pierwszym etapie powstanie 11 domów o metrażach od 77 m2 do 86 m2.

Nietuzinkowy styl i rodzinna atmosfera

Jak wszystkie nasze osiedla również Novisa Modern zaprojektowana została z myślą o Was i Waszych rodzinach, po to, byście znaleźli tu swoją spokojną i bezpieczną przystań. Naszym architektom udało się w przemyślany sposób połączyć nowoczesny, uniwersalny styl z kameralną atmosferą. Dzięki kontrastowym kolorom, oszczędne, eleganckie bryły budynków z miejsca przyciągają wzrok, a jednocześnie dobrze komponują się z otaczającą je zielenią ogrodów.

W projekcie osiedla uwzględniono szerokie aleje i dwie bramy, które zapewnią sprawną komunikację. Do każdego domu przynależeć będzie garaż lub zewnętrzne miejsca postojowe.

Swoboda w ogrodzie, wygoda w domu

Każdy dom posiada prywatny ogród, który można swobodnie aranżować tak by, jak najlepiej odpowiadał potrzebom domowników. Ich zróżnicowany metraż - od niespełna 30-metrowych, kameralnych ogródków po ponad 230-metrowe ogrody, pozwoli każdemu znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie. Poranna kawa na tarasie, drzemka w hamaku rozwieszonym między drzewami, miejsce zabaw dla dzieci i grill z przyjaciółmi. W ogrodzie możecie spędzać czas, tak jak lubicie, ciesząc się swobodą i swoim towarzystwem.

Koniec dnia to moment wytchnienia. Idealne miejsce do odpoczynku i spokojnego snu znajdziecie w jednej z komfortowych sypialni, w prywatnej strefie na piętrze. Intuicyjny podział na strefę prywatną z sypialniami i dużą łazienką oraz dzienną z salonem i aneksem kuchennym, oraz dodatkową łazienką dla gości pozwala domownikom zachować intymność. Duże okna zapewnią dobre doświetlenie wnętrz i pozwolą poczuć przestrzeń, a nawet zaadoptować dodatkowe centymetry na wygodne szafki i schowki.

Lokalizacja na miarę potrzeb

„Ciekawe miejsce do zamieszkania, na uboczu, ale wszędzie blisko” — tak mówią o lokalizacjach naszych osiedli ci, którzy mieli okazję na własne oczy przekonać się o ich zaletach. Nic dziwnego! Od zawsze wybieramy lokalizacje bardzo starannie. Dobrze wiemy, że łatwy dostęp do placówek edukacyjnych, sklepów, przychodni i aptek to duża wygoda i oszczędność czasu, zwłaszcza dla rodzin.

Osiedle Novisa Modern usytuowaliśmy w pobliżu licznych udogodnień dla rodzin. W okolicy znajdują się żłobki, przedszkola i szkoły. Gdy najdzie Was ochota na większe zakupy, w niespełna kwadrans dotrzecie do pobliskiego Piaseczna, gdzie mieszczą się galerie handlowe, sklepy popularnych marek i wielkopowierzchniowe sklepy spożywcze. Codzienne zakupy zrobicie w delikatesach oddalonych o kilka minut spacerem od osiedla lub w jednym ze sklepów znanych sieci handlowych jak Biedronka, czy Lewiatan, do których dotrzecie samochodem w kilka minut.

Oszczędzony czas możecie przeznaczyć na wspólne wycieczki po zielonej okolicy, seans filmowy z przyjaciółmi czy spokojny wieczór w gronie rodzinnym. Jeśli rozpiera Was energia, możecie wybrać się na rower, skorzystać z okolicznych siłowni zewnętrznych, wybrać się na boisko lub odwiedzić Centrum Edukacji i Sportu. Dzieci z pewnością ucieszy wizyta na jednym z placów zabaw w okolicy.

Dom w pierwszym etapie Novisa Modern kupicie już od 549 000 zł.

Poznaj ofertę: Novisa Modern.

Proces zakupu domu

POZNAJ PRZEBIEG ZAKUPU DOMU KROK PO KROKU

 • CMS
  1 Krok

  Podpisanie umowy
  rezerwacyjnej,
  opłata rezerwacji

 • CMS
  2 Krok

  Proces kredytowy,
  umowa deweloperska

 • CMS
  3 Krok

  Zmiany lokatorskie,
  płatność zgodnie
  z harmonogramem

 • CMS
  4 Krok

  Pozwolenie
  na użytkowanie,
  odbiór kluczy

 • CMS
  5 Krok

  Umowa
  przeniesienia
  własności

 • CMS
  6 Krok

  Konsultacja
  z przedstawicielem
  biura sprzedaży

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126 aaa
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta