Kariera

CMS

Opis:

Novisa Development to deweloper mieszkaniowy, który zrealizował na przestrzeni ostatnich 17 lat projekty budowlane o łącznej powierzchni ponad 120.000 m kw PUM.W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do Pionu Sprzedaży osoby na stanowisko Inżyniera ds. obsługi reklamacji.

Oferujemy:

  • Duży zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu.
  • Stabilną pracę w kompetentnym zespole.
  • Proponowane zatrudnienie na podstawie umowy B2B.
  • Rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego.

Zakres obowiązków:

  • Udział w procesie przekazywania lokali nabywcom.
  • Przyjmowanie i analiza zgłoszeń reklamacyjnych.
  • Obsługa klienta w zakresie przeprowadzenia wizji lokalnej.
  • Organizacja i koordynacja pracy ekip wykonujących naprawy zgłoszonej usterki.
  • Odbiór wykonanych prac od ekip naprawczych.
  • Protokolarne przekazanie wykonanych prac właścicielom lokali.
  • Prowadzenie dokumentacji zgłoszeń, ich rozpatrywania i realizacji napraw.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – budownictwo.
  • Podstawowa znajomość przepisów i sztuki budowlanej.
  • Doświadczenie 1-2 lata jako inżynier budowy lub przy obsłudze posprzedażowej.
  • Bardzo dobra organizacja pracy i konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów.
  • Asertywność w działaniu.
  • Otwartość w kontaktach międzyludzkich.
CMS
CMS

ZAINTERESOWANY/A? WYŚLIJ NAM SWOJE CV

CMS
Dziękujemy!

Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

  • CMS

    (22) 545 70 20

  • CMS

    10:00 - 18:00 (pn - pt)

    10:00 - 15:00 (sob)

  • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Ignacego Krasickiego 126 aaa
05-500 Nowa Wola

  • CMS

  • CMS

  • CMS

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta