Kariera

CMS

Opis:

Novisa Development to deweloper mieszkaniowy, który zrealizował na przestrzeni ostatnich 17 lat projekty budowlane o łącznej powierzchni ponad 120.000 m kw. PUM. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do Pionu Realizacji Inwestycji osoby na stanowisko Inżyniera w Dziale Przygotowania Inwestycji.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie kontaktów z właściwymi dostawcami mediów.
  • Koordynowanie pracy projektantów branżowych (sanitarnych, energetycznych, gazowych).
  • Uzyskiwanie warunków przyłączenia do sieci właściwych dostawców mediów.
  • Negocjacje porozumień/umów budowy sieci wodno-kanalizacyjnych, energetycznych i gazowych.
  • Tworzenie harmonogramów przebiegu inwestycji w zakresie infrastruktury.

Wymagania podstawowe:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (Inżynieria, Budownictwo, Architektura, pokrewne).
  • Wysoka samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków.
  • Znajomość i umiejętność interpretacji niezbędnych norm i przepisów obowiązującego prawa.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy i konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów.
  • Asertywność, kreatywność.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania.
  • Znajomość programu AutoCad.

Wymagania dodatkowe (mile widziane):

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie związane z elementami infrastruktury technicznej.

Oferujemy:

  • Duży zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu.
  • Stabilną pracę w kompetentnym zespole.
  • Proponowane zatrudnienie na podstawie umowy B2B.
CMS
CMS

ZAINTERESOWANY/A? WYŚLIJ NAM SWOJE CV

CMS
Dziękujemy!

Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

  • CMS

    (22) 545 70 20

  • CMS

    10:00 - 18:00 (pn - pt)

    10:00 - 15:00 (sob)

  • CMS

    zobacz na mapie

CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

  • CMS

  • CMS

  • CMS

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta