Kariera

CMS

opis:

Novisa Development to deweloper mieszkaniowy, który zrealizował na przestrzeni ostatnich 17 lat projekty budowlane o łącznej powierzchni ponad 120.000 m kw. PUM. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do Pionu Realizacji Inwestycji osoby na stanowisko specjalisty ds. marketingu.

oferujemy:

  • Same konkrety, jesteśmy nastawieni na cel, nie mielimy projektów.
  • Możliwość rozwoju w jednej z najszybciej rozwijających się spółek deweloperskich w Warszawie.
  • Dużo wyzwań.
  • Elastyczny czas pracy dostosowany do twoich możliwości.
  • Maaaaasę projektów i możliwości rozwoju.
  • Najlepszy zespół na rynku, jesteśmy nastawieni na cel i go realizujemy.
  • Dobrą kasę.

zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie inwestycji do sprzedaży.
  • Obsługa CMS – dbanie o aktualność witryny (w tym artykuły, zgodność oferty z systemem CRM).
  • Dbanie o social media - przygotowywanie grafik i tekstów dla Instagrama, Facebooka oraz LinkedIna.
  • Przygotowywanie filmów promocyjnych (od koncepcji do realizacji – we współpracy z partnerami).
  • Przygotowywanie broszur reklamowych, ulotek oraz innych materiałów drukowanych.
  • Współpraca z grafikami oraz agencjami kreatywnymi.
  • Raportowanie wyników - w Excel/ Google Spreadsheets.
  • Przygotowywanie zestawień na zlecenie działu sprzedaży, w tym raporty konkurencji.
  • Opracowywanie i zlecanie landingpage’y.
  • Zlecanie i opracowywanie tekstów informacyjnych na potrzeby portali branżowych oraz strony WWW/ materiałów drukowanych/SEO i inne.
  • Zarządzanie ofertą w systemie CRM.
  • Opracowywanie i wdrażanie scenariuszy marketing automation (we współpracy z Marketing Managerem oraz agencjami kreatywnymi).

wymagania:

  • Znajomość podstaw marketingu internetowego, min. obsługa social media.
  • Znajomość obsługi programów graficznych, w tym Photoshop/Canva itd.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na rynku deweloperskim (nie wymagane).
  • Dobra znajomość programu Excel.
  • Język angielski. Dodatkową zaletą będzie znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego.
  • Mile widziana znajomość  platform Whitepress, Fiverr, SalesManago, User.com.
  • Znajomość CMS Wordpress.
  • Lekkie pióro będzie dużym atutem.
CMS
CMS

ZAINTERESOWANY/A? WYŚLIJ NAM SWOJE CV

CMS
Dziękujemy!

Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Cieślewskich 53
03-017 Warszawa

  • CMS

    (22) 545 70 20

  • CMS

    10:00 - 18:00 (pn - pt)

    10:00 - 15:00 (sob)

  • CMS

    zobacz na mapie

CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

  • CMS

  • CMS

  • CMS

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta