Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

więcej
więcej
więcej

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

odpowiemy w ciągu 24h.

O nas

Novisa Development – deweloper godny zaufania.

 

 

Novisa Development, dawniej Nasze Miasteczko Development, jest największym w Polsce deweloperem specjalizującym się w jednorodzinnym budownictwie mieszkaniowym. Działając od 2001 roku zrealizowaliśmy na rynku aglomeracji warszawskiej kilkanaście inwestycji o łącznej powierzchni ponad dziewięćdziesięciu tysięcy metrów kwadratowych, w których mieszka kilka tysięcy zadowolonych Klientów. Nasza stabilna pozycja i wieloletnie doświadczenie to gwarancja pewnej i bezpiecznej drogi do Państwa wymarzonego domu lub mieszkania. Kierujemy się przekonaniem, że miejsce, w którym mieszkamy to jeden z najważniejszych elementów naszego życia, dlatego też tak dużą wagę przywiązujemy do przyjaznych i ciekawych rozwiązań architektonicznych. Pomagają nam w tym wieloletnie doświadczenie oraz otwartość na nowe trendy i ciągłe poszukiwanie nowych inspiracji. Robimy wszystko, aby w sposób indywidualny podchodzić do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Deweloper Novisa z Warszawy

 

Jesteśmy liderem budownictwa jednorodzinnego w Polsce.

 

Nie ma to, jak we własnym domu!

 

Obido.pl, platforma analizująca pierwotny rynek mieszkaniowy, uplasowała nas na pierwszym miejscu „TOP 10 deweloperów budujących domy” jako „największego dewelopera domów w Polsce”, wskazując między innymi na lata działalności na rynku i ilość oddanych inwestycji:  „Novisa Development to deweloper, którego wyróżnia 18 lat doświadczenia w budownictwie, a na swoim koncie ma aż 1400 sprzedanych inwestycji„.

 

TOP 10 DEWELOPERÓW BUDUJĄCYCH DOMY

 

 

lp deweloper ilość inwestycji ilość wolnych domów w ofercie
1 Novisa Development 7 133
2 Nowa Bud 5 79
3 Inżbud-Błonie 2 71
4 Kreator Dom Immobilien 2 52
5 Virginia Park 1 46
6 Albero Invest 1 33
7 A.M.M. 3 28
8 Ryńscy Development Sp. j. 1 27
9 Triton Development S.A. 1 25
10 MarogoBud 2 23

 

Źródło: https://obido.pl/app/odkrywaj/domy-w-warszawie-prywatna-inwestycja-w-cenie-mieszkania.html

 

 

Budujemy przede wszystkim w Warszawie i okolicach stolicy. Co jest wyróżnikiem naszej oferty? Z całą pewnością ceny domów, które nie odbiegają od ceny średniego mieszkania. Ponadto sprawdzone, solidne i trwałe materiały budowlane, które gwarantują wysoką jakość naszych inwestycji budowlanych.

 

 

Nie tylko dom, ale i ogród, kominek, garaż…

 

 

Decydując się na zakup własnego domu zamiast lokalu w budynku wielorodzinnym, nasi Klienci zyskują wiele udogodnień, których nie może zaoferować tzw. mieszkanie w bloku. Za porównywalną cenę otrzymują Państwo własny ogród, w którym można wypić poranną kawę w otoczeniu zieleni. W chłodne wieczory rozpalą Państwo ogień we własnym kominku, ciesząc się jego ciepłem i przytulną atmosferą. Po pracy wygodnie zaparkują Państwo samochód we własnym garażu lub na miejscu postojowym przed domem.

 

 

Infrastruktura wokół osiedla dla komfortu i bezpieczeństwa.

 

 

Oferując Państwu dom, wraz z nim gwarantujemy również pełną infrastrukturę wokół inwestycji. Kompleksowo projektujemy przestrzeń wokół naszych osiedli, dokładając starań, by były one funkcjonalne i przyjazne dla przyszłych mieszkańców. Tworzymy tereny zielone i małą architekturę, montujemy oświetlenie, budujemy chodniki i drogi – te udogodnienia mają wpłynąć na komfort Państwa mieszkania i bezpieczeństwo poruszania się po terenie osiedli.

 

Jak we własnym domu.

 

Tak można od razu poczuć się w naszych domach dzięki temu, że oferujemy naszym Klientom –  poprzez naszą firmę partnerską – wykończenie wnętrza „pod klucz”, a w przypadku, gdy Klient chce osobiście remontować swój dom, ma możliwość bezpłatnej konsultacji z architektem wnętrz. Taka konsultacja pozwoli zweryfikować już na etapie planowania, które rozwiązania aranżacyjne są praktyczne, a które warto zmodyfikować.

 

 

Budujemy od ponad 18 lat.

 

 

Nasze domy znajdą Państwo w atrakcyjnych lokalizacjach w Warszawie – na Wilanowie, Mokotowie, Białołęce i Wawrze, a w niedługiej przyszłości również na Bielanach i w innych dzielnicach stolicy. Budujemy również w okolicach stolicy – w Piasecznie, Józefosławiu, Nowej Woli, Zgorzale, Pruszkowie, Piastowie, i Falentach.

Każde osiedle ma swoją indywidualną architekturę, dzięki czemu wzbogaca walory urbanistyczne i architektoniczne miasta, na stałe wpisując się w jego obraz i charakter.

Nasza aktualna oferta: https://www.novisa.pl/oferta/