Nasi klienci o nas:

Pan Zbigniew

Domy Przy Willowej

Jeśli dom to tylko do Novisy! Niemal w ostatniej chwili okazało się, że bank nie chce nam przyznać kredytu! Byłem pewny, że developer nie będzie czekał na to, aż złożę nowy wniosek i uzupełnię dokumentacje. Umówmy się, to mogło trwać wieki, zwłaszcza w czasie pandemii, gdy wszyscy mają pod górkę. A tu surprise! Spotkaliśmy się ze zrozumieniem i dzięki pomocy pracowników Novisy udało nam się w rekordowym tempie dopełnić formalności. Normalnie wow.

Pan Krzysztof

Osiedle Urocze

Długo nie mogliśmy się zdecydować: mieszkanie czy dom. Obie opcje miały swoje wady i zalety. Mieszkanie w mieście, chociaż mniejsze, pozwalałoby nam pozostać w centrum wydarzeń. Dom mógł nam z kolei zapewnić prywatność i własny skrawek zieleni. Zdecydowaliśmy się na dom. Wtedy powstał problem, którego dewelopera wybrać. Wiadomo, że na rynku nie brak nierzetelnych wykonawców, dlatego szukaliśmy solidnej firmy z doświadczeniem i wieloma zrealizowanymi projektami. Wybraliśmy Novisę i dobrze trafiliśmy. Sprawnie przeprowadzono nas przez wszystkie formalności i na bieżąco informowano o postępach prac budowlanych. Odbiór odbył się w terminie, a jakość wykonania i użytych materiałów nie budziła naszych zastrzeżeń. Polecamy.

Pani Aneta

Domy przy Willowej

Szukając domu, trafiłam na stronę internetową Novisy i spodobało mi się osiedle szeregowców w okolicach Pruszkowa i Raszyna. Niestety, okazało się, że wszystkie mieszkania zostały już wyprzedane. W biurze Novisy zaoferowano mi domy w kilku innych, nawet atrakcyjnych lokalizacjach, ale nie zdecydowałam się na zakup. Przywiązałam się już do myśli, że zamieszkam w Raszynie. Dlatego ucieszyłam się, gdy sprzedawca poinformował mnie, że w planach jest budowa kolejnego osiedla w okolicy tej miejscowości. I rzeczywiście! Nie minęło wiele czasu, jak dostałam telefon z biura, że do sprzedaży trafią niebawem lokale na osiedlu Domy Przy Willowej. Oczywiście z miejsca kupiliśmy tam dom. Odbiór mieliśmy w listopadzie  i od tej pory urządzamy się pomału na naszych 80 metrach. Cieszę się, że nie spieszyłam się z zakupem i trafiłam na solidnego developera, który dotrzymał obietnicy.

Pani Yulia

Osiedle Nova Magdalenka

Szukaliśmy niewielkiego, przytulnego domu z ogrodem, na przedmieściach. Jeździliśmy po biurach sprzedaży i zbieraliśmy, a potem wertowaliśmy katalogi, by dobrze rozeznać się w ofercie deweloperów. Propozycje Novisy wydały nam się najciekawsze. Cena była przystępna i w zasięgu naszych możliwości. Szybko podjęliśmy decyzję o zakupie i nie żałujemy. Czy mieliśmy jakieś wątpliwości? Zdecydowanie nie. W końcu Novisa Development to firma znana na warszawskim rynku, z długą tradycją i doświadczeniem. Nie kupowalibyśmy kota w worku.

Pan Kamil

Osiedle Kolorowe 2

Decyzja o kupnie domu na Osiedlu Kolorowym 2 nie była łatwa. Nasze życie - moje i żony - toczyło się i nadal w dużej mierze toczy się w Warszawie – w mieście mamy pracę, rodzinę, przyjaciół i ulubione miejsca. Na przeprowadzkę zdecydowaliśmy się tylko dlatego, że rodzina miała się nam powiększyć a na 30 metrach ciężko stworzyć dziecku dobre warunki. Chcieliśmy, by córa miała własny pokój i dużo miejsca do zabawy oraz możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ponieważ żadne z nas nie planowało rezygnować z pracy, zależało nam na tym, żeby dojazd do centrum nie zabierał wieczności, a w pobliżu nowego domu znajdował się żłobek i przedszkole. Wybraliśmy Novisa Development, bo oferta dewelopera dokładnie odpowiadała naszym potrzebom. Z czasem okazało się, że to była dobra decyzja. Dodatkowa przestrzeń, spokojna okolica, kameralne sąsiedztwo, dużo zieleni, fajne przedszkole dla córy i plac zabaw kilka ulic dalej. Same plusy.

Pan Paweł

Nova Magdalenka 2

Nasi znajomi, którzy niedawno przeprowadzili się za miasto, zaprosili nas do siebie. Mieliśmy wrócić tego samego dnia, ale okolica była tak przyjemna i cicha, że spędziliśmy tam cały weekend. Dzieci grały w piłkę na pobliskim boisku i szalały na trampolinie w ogródku, a my opalaliśmy się na ogrodowych leżakach. Już wtedy wiedzieliśmy, że to miejsce jest idealne dla nas. Mieliśmy szczęście, bo ten sam deweloper, u którego znajomi kupowali swój dom, budował w pobliżu kolejne osiedle. I tak niemal z dnia na dzień staliśmy się właścicielami domu na Osiedlu Kolorowym.

Pan Akhmed

Novisa Park

Dlaczego Novisa? Bo chciałem mieszkać w Piasecznie i akurat Novisa stawiała tam swoje osiedle. Padło więc na Novisę. Trochę przypadek, ale ogólnie jestem zadowolony. Samo wykonanie jest ok. Układ pokoi dobrze przemyślany, widać, że ktoś z głową to projektował. Pokoje są wysokie, kuchnia jasna, okna wielkie, niestety sypialnia nie ma garderoby, ale przynajmniej jest na tyle duża, że bez problemu da się wstawić szafę. Łazienka ok. Ogród jak ogród. Co więcej mogę napisać?

Nasi klienci o nas:

CMS

Poznaj nasze inwestycje

2001
 • Domy przy Willowej 2

  CMS
  • Falenty Nowe
  • Willowa
  • ilość lokali: 80
  • metraże: 62.37 - 112.36 m2

  Domy przy Willowej to kameralna, przyjazna rodzinom inwestycja w gminie Raszyn. Powstało tu 80 lokali o metrażach od 62 do 112 m2. Największym atutem osiedla jest jego doskonała lokalizacja – blisko do Warszawy, a jednocześnie w otoczeniu przyrody. Mieszkańcy korzystają z wielu pieszych ścieżek spacerowych w pobliskim parku krajobrazowym, lokalnej infrastruktury usługowo-handlowej i licznych placówek edukacyjnych, kulturalnych i sportowych. Dodatkowym atutem osiedla jest bliskość rezerwatu przyrody Stawy Raszyńskie.

 • Miasto Ogród

  CMS
  • Ożarów Mazowiecki
  • ul. Korfantego
  • ilość lokali: 16
  • metraże: 106.65 - 106.65 m2

  Odsunięte od ulicy i wtulone w zieleń osiedle Miasto Ogród to zaledwie 16 domów w zabudowie bliźniaczej. 5 komfortowych pokoi o ponadstandardowej wysokości, otwarta kuchnia, 2 łazienki, pralnia i garderoba - to wszystko osadzone na 106,65 m2, zadowoliło nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki unikalnemu projektowi, każdy dom posiada narożny ogród. Rośliny wypełniły także teren osiedla – architekci zaplanowali tu kompleksy ogrodów deszczowych, o bogatej różnorodnej roślinności, które od wiosny do jesieni tworzą malowniczą scenerię.

 • Novisa Modern

  CMS
  • Lesznowola
  • Raszyńska
  • ilość lokali: 59
  • metraże: 78.10 - 85.71 m2

  Na tym urokliwym osiedlu w Nowej Woli powstało zaledwie 59 domów w zabudowie bliźniaczej. Ich metraże liczą od 77 m2 do 86 m2. Do domów przynależą garaże lub zewnętrzne miejsca postojowe, gwarantujące komfortowe parkowanie. Sprawną komunikację zapewniają dwie bramy wjazdowe od ulicy Astrów. 
  Novisa Modern to wyjątkowy projekt, który połączył w sobie nowoczesny styl z przytulnym klimatem kameralnego osiedla. Eleganckie, białe bryły budynków kontrastują ze zdobionymi czerwonymi ceglanymi elewacjami pozostałych domów. Stojąc w równych rzędach, przy szerokich alejach osiedla, stworzyły zgrabną całość i doskonale skomponowały się z otaczającą je roślinnością.

 • Nova Magdalenka 3

  CMS
  • Słomin k. Magdalenki
  • ul. Piaseczyńska
  • ilość lokali: 128
  • metraże: 70.72 - 104.15 m2

  W trzeciej odsłonie osiedla Nova Magdalenka powstały lokale 3-, 4- i 5-pokojowe. Ich metraż wynosi od 71,89 do 104,15 m2. Każdy z domów posiada prywatny ogród przeznaczony do indywidualnej aranżacji oraz przypisane do lokalu jedno lub dwa miejsca postojowe lub garaż. Bezpieczną i przyjazną przestrzeń do zabawy zapewnia najmłodszym dobrze wyposażony plac zabaw znajdujący się na terenie osiedla.

 • Wilgi Park 2

  CMS
  • Zgorzała
  • Granica Ursynowa i Piaseczna
  • ilość lokali: 65
  • metraże: 73.26 - 93.49 m2

  Do sprzedaży trafiło 65 lokali składających się z dwóch kondygnacji i poddasza nieużytkowego. W inwestycji zaplanowano lokale 3- i 4-pokojowe. W zależności od ilości pokoi metraże wynoszą od 73 do 90 m2.
  W zależności od preferencji, mieszkańcy mieli do wyboru kameralne ogródki liczące kilkadziesiąt metrów lub duże ogrody po sto metrów i więcej. 
  Wyraziste bryły budynków utrzymane zostały w eleganckiej, ponadczasowej kolorystyce bieli i grafitu przełamanej naturalnymi odcieniami drewna stolarki okiennej i ciepłą szarością paneli zdobiących elewację.

 • Nova Magdalenka 2

  CMS
  • Słomin k. Magdalenki
  • ul. Piaseczyńska
  • ilość lokali: 108
  • metraże: 71.89 - 123.79 m2

  „Nova Magdalenka 2” to bliźniacza sąsiadka „Novej Magdalenki”, którą budujemy po przeciwnej stronie ulicy Piaseczyńskiej. Nowa inwestycja, o tożsamej nazwie, będzie składać się z 24 zespołów eleganckich budynków w zabudowie jednorodzinnej lub bliźniaczej, które stworzą ciche, kameralne osiedle. Zamieszka tu 108 rodzin – tyle lokali przewidział w projekcie architekt.

  Projekt „Novej Magdalenki 2” wyszedł spod kreski Katarzyny Polańskiej, która z dużą atencją zaplanowała funkcjonalne przestrzenie wewnątrz domów, jak również przestrzeń wspólną osiedla. Powierzchnia domów to najbardziej poszukiwane obecnie metraże w budownictwie jednorodzinnym. Znajdziesz tu dom wielkości ponad 72 m2 o 3 pokojach, jak również dom ponad 100-metrowy z 5 pokojami. Zachwycą Cię wnętrza – są jasne, przestronne, ustawne. Ich wysokość wykracza poza rynkowe standardy – pomieszczenia na parterze mają 2,80 m wysokości, a te na piętrze – 2,75 m. Pomieszczenia zostały rozmieszczone z myślą o funkcjonalnym i przyjaznym ich użytkowaniu. Od samego wejścia poczujesz się „jak w domu” – komfortowo i swobodnie.

 • Osiedle Kolorowe 3

  CMS
  • Zgorzała
  • granica Ursynowa i Piaseczna
  • ilość lokali: 153
  • metraże: 62.62 - 103.83 m2

  „Osiedle Kolorowe 3” w Zgorzale przy ul. Wilgi to przytulna inwestycja w stylu skandynawskim, która w naturalny sposób stanowi kontynuację poprzedniej inwestycji „Osiedla Kolorowe 2”. Położone obok siebie osiedla domów tworzą eleganckie miasteczko, zaprojektowane tak, by przywodziło na myśl krajobrazy malowniczej Skandynawii.

  Wykończenia domów „Osiedla Kolorowe 3” utrzymane są tak jak pozostałe budynki w sąsiedztwie, w odcieniach eleganckiej bieli, szarości i czerwieni. Dzięki zachowaniu spójnej koncepcji w kolorystyce przestrzeń daje poczucie relaksu i harmonii.

 • Nova Magdalenka

  CMS
  • Słomin
  • skrzyż. ul. Janczewickiej i Piaseczyskiej
  • ilość lokali: 36
  • metraże: 73.31 - 123.91 m2

  Nova Magdalenka powstaje w Słominie, w gminie Raszyn, na rogu ulic Janczewickiej i Piaseczyńskiej. Pierwszy etap tego osiedla tworzy kompleks kameralnych dwupiętrowych budynków w zabudowie szeregowej i wolnostojącej. Łącznie powstanie 39 domów wpisanych w działkę o kształcie trójkąta. Budynki rozplanowane są naprzemiennie w ustawieniu równoległym i prostopadłym, dzięki czemu inwestycja ma ciekawą kompozycję i jest przyjazna w codziennym użytkowaniu. Budowa osiedla realizowana jest etapami – domy będą oddawane sukcesywnie zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

 • Ogrody Przyjaciół 4

  CMS
  • Warszawa
  • Białołęka
  • ilość lokali: 130
  • metraże: 64.02 - 90.25 m2

  Główną troską architekta przy projektowaniu osiedla jest tworzenie komfortu użytkowania budynku w harmonii z jego otoczeniem. Wyróżnikiem „Ogrodów Przyjaciół 4” jest rodzinna skala budynków, zaplanowanych w harmonii z sąsiadującą zielenią lasu i kameralny charakter zabudowy. Osiedle oferuje życie w mieście bez kompromisów, łącząc wygodę użytkową miejskiego mieszkania z zaletami przytulnego jednorodzinnego domu.

  Mateusz Leśniak, Architekt inwestycji „Ogrody Przyjaciół”

 • Novisa Park

  CMS
  • Piaseczno
  • ul. Cichej Łąki
  • ilość lokali: 19
  • metraże: 33.51 - 58.43 m2

  „Novisa Park” to kameralny budynek wielorodzinny usytuowany przy ulicy Cichej Łąki w Piasecznie. Inwestycja powstaje wśród niskiej zabudowy jedno- i wielorodzinnej i otoczona jest bogatą infrastrukturą usługową. Przyszli mieszkańcy „Novisa Park” będą korzystać z wielu udogodnień lokalizacji – doskonałej komunikacji ze stolicą, bliskości sklepów i szkół czy sąsiedztwa terenów rekreacyjnych.

  Lubimy Piaseczno. To nasza sprawdzona lokalizacja, o którą często pytają nasi klienci. Mamy tu nie tylko sprawną komunikację, ale również atrakcyjną pod wieloma względami okolicę z punktami usługowymi, szkołami czy sklepami. Wiele osób wybiera Piaseczno z uwagi na tereny i punkty rekreacyjne. „Novisa Park” stanowi alternatywę dla domów jednorodzinnych, które tu wcześniej zbudowaliśmy – „Owocowy Sad 2” oraz „Osiedle Parkowe”. Jestem przekonany, że właśnie ta inwestycja dla wielu osób okaże się idealnym domem w idealnej lokalizacji.

  Zachariasz Nercz, dyrektor sprzedaży i marketingu Novisa Development

 • Wilgi Park

  CMS
  • Zgorzała
  • granica Ursynowa i Piaseczna
  • ilość lokali: 144
  • metraże: 63.84 - 107.91 m2

  Osiedle „Wilgi Park”  w Zgorzale to doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort i bliskość natury. W ramach tej inwestycji oferujemy unikatowe domy na zamkniętym, kameralnym osiedlu o wyjątkowej architekturze i indywidualnym charakterze.

  Domy odznaczają się najwyższej jakości wykonaniem i dbałością o detale architektoniczne, a elewacje zaprojektowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających klientach, szukających nieszablonowych rozwiązań. Budynki zostały zbudowane w solidnej, tradycyjnej technologii i wyposażone we wszystkie media miejskie.

  W ramach tej inwestycji proponujemy kameralne domy z kominkiem, dzięki któremu z łatwością uda się stworzyć wyjątkowy nastrój. W projekcie uwzględniliśmy również domy z ogrodem do własnego zaaranżowania – chcieliśmy w ten sposób sprostać oczekiwaniom klientów marzących o własnym zakątku zieleni w otoczeniu dużego miasta.

 • Osiedle Jeziorowa Park

  CMS
  • Warszawa
  • Wawer
  • ilość lokali: 50
  • metraże: 84.73 - 166.69 m2

  Doskonała lokalizacja na warszawskim Wawrze, wysoki standard i nietuzinkowe rozwiązania – to największe, choć nie jedyne atuty osiedla „Jeziorowa Park”. Ta kameralna inwestycja liczy łącznie 50 unikalnych lokali o metrażach od 81 do 162 m2. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla powstał plac zabaw połączony z dużym terenem rekreacyjny. Elewacje budynków utrzymane są w stonowanej kolorystyce grafitu i bieli przez co całość idealnie wpasowuje się w otoczenie. Dobrze skomunikowany Wawer stwarza mieszkańcom „Jeziorowa Park” doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku i rekreacji.  Mogą się oni cieszyć bliskością licznych obiektów sportowych: basenów, hal, boisk, stadniny koni, kortów tenisowych oraz klubów fitness i salonów SPA. Na tych, którzy preferują aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, czekają ścieżki rowerowe na „Wale Miedzeszyńskim". Aby umożliwić mieszkańcom korzystanie w pełni z walorów lokalizacji, na terenie osiedla zamontowano aż 50 stojaków na rowery.

 • Wille Wilanów

  CMS
  • Warszawa
  • Wilanów, ul. Bruzdowa 60
  • ilość lokali: 52
  • metraże: 93.39 - 154.59 m2

  Jeśli chcesz zamieszkać w tej prestiżowej inwestycji, musisz się śpieszyć! Ostatnia z eleganckich, stylowo zaprojektowanych willi, w standardzie premium czeka na swojego właściciela.

  Komfort życia w przestronnych domu z dużym ogrodem, na kameralnym, otoczonym zielenią osiedlu, a jednocześnie blisko centrum gwarnej i tętniącej życiem stolicy to w dzisiejszych czasach unikatowa jakość. Poszukując idealnego miejsca do zamieszkania, warto więc zwrócić uwagę na wygodne domy jednorodzinne zlokalizowane w zielonej i zacisznej części Wilanowa.

  Eleganckie, przestronne budynki zbudowane zostały z najwyższej jakości surowców, z dbałością o każdy detal. Elewacje utrzymane są w kolorach ponadczasowej bieli i odcieniach delikatnej szarości oraz beżu. Część z nich wykończona została stylowym piaskowcem. Grafitowe dachówki idealnie komponują się z całością.

  Przemyślany układ i dobrze rozplanowana komunikacja między pokojami sprawia, że wnętrze jest niezmiernie funkcjonalne. Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń oraz duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie. Na parterze mieści się duży, jasny salon z kuchnią, z którego można przez drzwi balkonowe wyjść bezpośrednio do ogrodu. Na piętrze architekt zaplanował strefę prywatną z komfortowymi sypialniami, dwoma łazienkami i garderobą. Budynki wyposażono w wydajne systemy grzewcze oraz instalację umożliwiającą montaż kominka, który będzie stanowił miły dodatek w zimowe wieczory.

  Każda z 52 willi na tym kameralnym, zamkniętym osiedlu posiada przestronny taras oraz połączone z budynkiem, dwa lub jedno miejsce garażowe a także jedno miejsce postojowe przy budynku. Ciszę i prywatność zapewni spokojne i bezpieczne sąsiedztwo.

  Bliskość natury zapewnia domownikom duży, prywatny ogród. Własna zielona przestrzeń stanowi przyjazne i bezpieczne miejsce do zabawy dla dzieci. Dorosłym ogród pozwoli na co dzień zaczerpnąć tchu, ukoić zmysły i zrelaksować się w zacisznym otoczeniu z kubkiem parującej herbaty lub ulubioną książką. Ogród docenią też z pewnością miłośnicy grillowania, garden party i spędzania czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

  Każdy dom posiada przeznaczone do indywidualnej aranżacji poddasze, do którego można doprowadzić schody oraz zainstalować okna w dachu, by doświetlić wnętrze. To przestrzeń, która stwarza idealną okazję, aby puścić wodze wyobraźni i zaprojektować oryginalne, dopasowane do gustu i potrzeb domowników miejsce do wypoczynku i rekreacji pod dachem.

 • Domy Przy Willowej

  CMS
  • Falenty Nowe
  • ilość lokali: 151
  • metraże: 62.76 - 114.84 m2

  Kolejna przyjazna rodzinom, kameralna inwestycja od Novisa Development powstała w urokliwej osadzie Falenty Nowe w gminie Raszyn. Domy przy Willowej liczą 151 lokali o metrażach od 68 do 114 m2. Największym atutem osiedla jest jego doskonała lokalizacja – blisko do Warszawy, a jednocześnie w otoczeniu przyrody. Mieszkańcy mogą wybrać się na spacer jedną z wielu udostępnionych dla pieszych ścieżek spacerowych w pobliskim parku krajobrazowym oraz odwiedzić rezerwat przyrody Stawy Raszyńskie. Bliskość aglomeracji miejskiej z kolei zapewnia mieszkańcom dostęp do licznych atrakcji i udogodnień. Jednak mieszkańcy Domów przy Willowej nie muszą na co dzień wybierać się do ścisłego centrum Warszawy. Lokalna infrastruktura usługowo-handlowa i liczne placówki edukacyjne, kulturalne i obiekty sportowe zapewniają rodzinom wszystko to, czego potrzebują.

 • Ogrody Przyjaciół 3

  CMS
  • Warszawa
  • Białołęka
  • ilość lokali: 112
  • metraże: 64.01 - 90.32 m2

  Na warszawskiej Białołęce, w otoczeniu zieleni i niskiej, willowej zabudowy powstało kameralne, ogrodzone osiedle domów z 112 lokalami. W ramach inwestycji przyszli właściciele mogli wybierać spośród trzech rodzajów domów o  powierzchniach  64, 78 i 82 m², dodatkowy metraż zapewnia domownikom nieużytkowe poddasze z możliwością aranżacji. Elewacje domów utrzymano w ponadczasowej kolorystyce bieli i grafitu, funkcję dekoracyjną pełni tutaj stolarka okienna w kolorze drewna. Każdy z domów osiedla Ogrody Przyjaciół 3 został zaprojektowany tak, by z przestronnej części dziennej, w skład której wchodzi salon z aneksem kuchennym i z kominkiem, wejść prosto do własnego ogrodu. Na piętrze zaprojektowano 2 lub 3 sypialnie z łazienką i garderobą. Dużym atutem inwestycji jest jej lokalizacja na granicy lasu i w odległości zaledwie 26 minut od centrum miasta. Okolica oferuje wiele udogodnień lokalnej infrastruktury miejskiej, prywatne i publiczne szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe.

 • Osiedle Kolorowe 2

  CMS
  • Zgorzała
  • k. Warszawy
  • ilość lokali: 125
  • metraże: 62.62 - 103.83 m2

  Osiedle Kolorowe 2 zbudowaliśmy w Zgorzale k. Warszawy, przy kameralnej i cichej ulicy Przepiórki. Stanęło tu 125 domów w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni od 62 do 103 m2, z dużymi ogrodami, kominkami i przestronnymi poddaszami nieużytkowymi. Uwagę przyciągają oczywiście elewacje budynków, nawiązujące do kolorów skandynawskiego miasteczka. Kameralna, jednorodzinna zabudowa zapewnia mieszkańcom spokój i prywatność. Osiedle Kolorowe to też kolejna propozycja Novisa Development dla osób szukających domu w atrakcyjnej lokalizacji i w otoczeniu natury. Położone w dobrze skomunikowanej okolicy, z rozbudowanym zapleczem usługowym i edukacyjnym zapewnia mieszkańcom szybki dojazd do centrum Warszawy. Lokalizację doceniają również osoby lubiące spędzać aktywnie czas – w okolicy znajdują się szlaki rowerowe i piesze. Można też odwiedzić Chojnowski Park Krajobrazowy lub skorzystać z oferty nowoczesnego Centrum Edukacji i Sportu oraz Europejskiego Centrum Tenisa.

 • Osiedle Urocze 2

  CMS
  • Pruszków
  • ilość lokali: 63
  • metraże: 73.21 - 87.94 m2

  Etap 2 Osiedla Urocze to kompleks 32 mieszkań o powierzchni od 61 do 73 m2 oraz 90 domów o metrażu od 73 do 88 m2. Inwestycja stoi przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie na granicy Pruszkowa i Piastowa. Lokale wyposażone są w kominki i przestronne ogrody, do których prowadzą szerokie, tarasowe okna. W ramach inwestycji powstały kameralne, 3 kondygnacyjne budynki z lokalami 3 i 4-pokojowymi. Mieszkania na piętrze posiadają  przestronne, 18-metrowe tarasy i 10-metrowe balkony. Właściciele lokali na parterze mogą cieszyć się własnym ogródkiem o powierzchni od 50 do 130 m2.  Położenie na granicy Piastowa i Pruszkowa gwarantuje mieszkańcom możliwość szybkiego dostępu do całej infrastruktury społecznej i użytkowej obu miast w tym szkół, przedszkoli, sklepów, aptek, czy parków.

 • Ville Pod Skocznią

  CMS
  • Warszawa
  • Mokotów
  • ilość lokali: 38
  • metraże: 85.42 - 147.12 m2

  Na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Potoki, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku pod Skocznią, stoi nasza szczególna inwestycja - Ville pod Skocznią. 38 domów i mieszkań o powierzchni od 85 do 147 m2 stworzyło tu urokliwy zakątek do spokojnego życia w niedalekiej odległości od centrum stolicy. Dyskretny, kameralny urok inwestycji dobrze koresponduje z atrakcyjną lokalizacją w sąsiedztwie parków pod Skocznią i Królikarni. Mieszkańcy osiedla chętnie korzystają z dostępu do najpiękniejszych terenów spacerowych stolicy: licznych skwerów i zieleńców oraz rezerwatu Jezioro Czerniakowskie. Właściciele lokali w tej prestiżowej lokalizacji mogą również korzystać z łatwego dostępu do centrów rekreacyjnych takich jak Park Wodny „Warszawianka” (kompleks basenów, korty do squasha i profesjonalne SPA) czy tor łyżwiarski „Stegny”. Obrazu dopełnia bogata oferta kulturalna i dostęp do teatrów, muzeów, kin i galerii sztuki.

 • Osiedle Kolorowe

  CMS
  • Nowa Wola
  • k.Warszawy
  • ilość lokali: 56
  • metraże: 62.52 - 103.66 m2

  W Nowej Woli k. Warszawy, przy ulicy Postępu stanęło Osiedle Kolorowe w przyciągających oko kolorach skandynawskiego miasteczka. Ceglana czerwień, klasyczna biel i piaskowy beż to kolory elewacji 58 domów w zabudowie szeregowej, o powierzchni od 62 do 103 m2. Uwagę zwracają drewniane okiennice zewnętrzne. Zarówno kolorystyka, jak i sama koncepcja osiedla nawiązuje do nadmorskich krajobrazów Skandynawii. Zbudowane w solidnej, tradycyjnej technologii, domy odznaczają się najwyższej jakości wykonaniem, które zadowala najbardziej wymagających. Przestronne ogródki, kominki w komfortowych salonach z aneksami, przemyślany rozkład pomieszczeń z podziałem na strefę dzienną na parterze i prywatną na piętrze, pozwalający wykorzystać przestrzeń do ostatniego centymetra oraz poddasza z możliwością aranżacji to tylko niektóre atuty, które docenili właściciele domów na Osiedlu Kolorowym.

 • Ogrody Przyjaciół 2

  CMS
  • Warszawa
  • Białołęka
  • ilość lokali: 73
  • metraże: 62.85 - 89.26 m2

  Ogrody Przyjaciół 2 i ponownie zielona, leśna warszawska Białołęka! Tu, przy ulicy Ogrody Przyjaciół, postawiliśmy drugą odsłonę Ogrodów Przyjaciół, a w niej 72 domy w zabudowie szeregowej o powierzchni od 62 do 88 m2. Ciekawym elementem architektonicznym są tu wykusze okienne i okna tarasowe z wyjściem do ogrodu na całą ścianę parteru. Nowoczesna architektura, dbałość o detale oraz zastosowanie solidnych materiałów budowlanych, gwarantowały nabywcom wysoką jakość i komfort użytkowania. W lokalach zastosowano funkcjonalny podział na strefę dzienną z salonem z kominkiem i aneksem kuchennym na parterze oraz strefę prywatną z 2 lub 3 sypialniami na piętrze. Do każdego domu deweloper przewidział miejsce postojowe lub garaż. Do dyspozycji mieszkańców jest też plac zabaw dla dzieci, podzielony na 2 części: ogrodzoną i dobrze wyposażoną strefę do zabaw oraz otaczającą ją strefę rekreacyjną z trawnikiem i innymi elementami zielonymi.

 • Novisa Garden

  CMS
  • Nowa Wola k. Warszawy
  • ilość lokali: 54
  • metraże: 67.04 - 78.24 m2

  Osiedle Novisa Garden to cicha i spokojna enklawa 54 mieszkań w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, położona w Nowej Woli przy ulicy Krasickiego. Metraż budynków - od 67 do 78 m2 - czyni z domów doskonałą alternatywę dla mieszkań w centrum miasta, oferując dodatkowo ogród i własne miejsce postojowe. W ramach inwestycji powstało 18, 2- kondygnacyjnych budynków. Mieszkańcy osiedla mogą cieszyć się bliskością licznych obiektów sportowych (basenów, hal i boisk sportowych, stadniny koni, kortów tenisowych, toru gokartowego, klubów fitness, salonów SPA). Ci, którzy preferują aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, korzystają z okolicznych szlaków rowerowych i pieszych po malowniczych terenach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

 • Owocowy Sad 2

  CMS
  • Józefosław
  • k. Warszawy
  • ilość lokali: 61
  • metraże: 71.62 - 141.97 m2

  Eleganckie domy w zabudowie szeregowej inwestycji Owocowy Sad 2 postawiliśmy w Józefosławiu, przy ulicy Owocowy Sad. 61 budynków o powierzchni od 79 do 135 m2 zwraca uwagę swoją klasyczną architekturą - spadzistymi, grafitowymi dachami i drewnianymi detalami zdobiącymi elewację. Inwestycja Owocowy Sad 2 jest kontynuacją bardzo udanego projektu osiedla Owocowy Sad I. Pomieszczenia w lokalach zostały zaprojektowane w przemyślany sposób, tak by odpowiadały potrzebom rodziny. Niezależnie od metrażu każdy dom podzielony został na strefę dzienną z przestronnym salonem z kominkiem i bezpośrednim wyjściem do ogrodu, a także widną kuchnią wraz z jadalnią oraz strefę prywatną na piętrze, gdzie mieszkańcy mają do dyspozycji 3 lub 4 sypialnie oraz dwie łazienki i poddasze do własnej aranżacji. Piękna, zielona okolica z licznymi udogodnieniami była chętnie wybieraną alternatywą dla zatłoczonego miasta.

 • Ogrody Przyjaciół

  CMS
  • Warszawa
  • Białołęka
  • ilość lokali: 50
  • metraże: 70.08 - 84.86 m2

  Na warszawskiej Białołęce, tuż przy sosnowym lesie przy ulicy Ogrody Przyjaciół, stoi 50 domów osiedla Ogrody Przyjaciół. Ich metraż wynosi od 72 do 89 m2, a uwagę przyciągają okna sięgające podłogi i maksymalnie doświetlające wnętrza budynków. Dodatkową przestrzeń stanowią tu nieużytkowe poddasza. Niewątpliwym atutem tej inwestycji jest lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy oraz bliskość lasów i parków, a także łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych, z których chętnie korzystają rodziny z dziećmi, fani dwóch kółek i miłośnicy aktywnego wypoczynku. Rozbudowana infrastruktura miejska zapewnia mieszkańcom dostęp do licznych placówek edukacyjnych, sklepów, punktów usługowych i obiektów sportowych. W pobliżu znajduje się stadnina koni, korty tenisowe i basen. Pobliska stacja SKM i dobrze rozwinięta komunikacja miejska stanowią dodatkowe udogodnienie dla mieszkańców osiedla Ogrody Przyjaciół.

 • Miód Malina

  CMS
  • Nowa Wola
  • k. Warszawy
  • ilość lokali: 64
  • metraże: 90 - 100 m2

  Osiedle Miód Malina tworzą 64 domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 90 do 100 m2. Inwestycja zlokalizowana jest w Nowej Woli k. Warszawy, przy ulicy Miodunki. Klasyczną biel elewacji przełamuje tu kolor miodowy, a uwagę przyciągają duże, tarasowe okna.

 • Potoki Residence

  CMS
  • Warszawa
  • Mokotów
  • ilość lokali: 48
  • metraże: 102.15 - 302.10 m2

  Unikatowa inwestycja Potoki Residence, ulokowana w zielonej i zacisznej części Parku pod Skocznią na warszawskim Mokotowie przy ulicy Cichy Potok, nawiązuje do najlepszych tradycji polskiego modernizmu i willowego budownictwa miejskiego. Jej walory docenią osoby ceniące prestiż i klasyczną elegancję. W ramach inwestycji zaprojektowano 46 lokali - od zapewniających największą prywatność samodzielnych willi poprzez luksusowe penthousey i komfortowe apartamenty w willach kilkurodzinnych. Powierzchnia lokali w Potoki Residence wynosi od 51 do 300 m2 Niezależnie od metrażu, w każdym lokalu zaprojektowano funkcjonalne strefy: dzienną i prywatną. Przyszli mieszkańcy mogli również wybierać między lokalami z przynależnym ogrodem, tarasem lub przestronnym balkonem. Oddane do użytkowania w 2015 roku 2- i 3- kondygnacyjne budynki przyciągają wzrok prostotą architektoniczną i dopracowanymi detalami.

 • Pod Topolami 1 etap

  CMS
  • Zamienie
  • k. Warszawy
  • ilość lokali: 12
  • metraże: 65 - 53 m2
 • Osiedle Parkowe

  CMS
  • Piaseczno
  • k. Warszawy
  • ilość lokali: 96
  • metraże: 79 - 23 m2
 • Pod Sosnami

  CMS
  • Mysiadło
  • k. Warszawy
  • ilość lokali: 34
  • metraże: 119 - 72 m2
 • Dzikiej Róży

  CMS
  • Nowa Wola
  • k. Warszawy
  • ilość lokali: 34
  • metraże: 140 - 116 m2
 • Nasze Miasteczko II

  CMS
  • Nowa Wola
  • k. Warszawy
  • ilość lokali: 96
  • metraże: 132 - 64 m2
 • Owocowy Sad

  CMS
  • Piaseczno
  • k. Warszawy
  • ilość lokali: 61
  • metraże: 150 - 85 m2
 • Osiedle Biedronka

  CMS
  • Piaseczno
  • k. Warszawy
  • ilość lokali: 92
  • metraże: 132 - 78 m2
 • Nasze Miasteczko

  CMS
  • Zgorzała
  • k. Warszawy
  • ilość lokali: 78
  • metraże: 133 - 77 m2
 • Osiedle Stokrotki

  CMS
  • Mysiadło
  • k. Warszawy
  • ilość lokali: 8
  • metraże: 87 - 87 m2
 • Zielone Ogrody

  CMS
  • Józefosław
  • k. Warszawy
  • ilość lokali: 54
  • metraże: 155 - 130 m2
 • XXI Wieku

  CMS
  • Józefosław
  • k. Warszawy
  • ilość lokali: 90
  • metraże: 120 - 90 m2
 • Osiedle Mysiadło

  CMS
  • Mysiadło
  • k. Warszawy
  • ilość lokali: 88
  • metraże: 120 - 88 m2
 • Nowa Iwiczna

  CMS
  • Nowa Iwiczna
  • k. Warszawy
  • ilość lokali: 8
  • metraże: 122 - 97 m2

Zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji

Osiedla Novisa Development znajdują się m.in. w Pruszkowie, Piastowie, Piasecznie, Raszynie, Falentach, Ożarowie Mazowieckim, Józefosławiu, Nowej Woli, Zgorzale, Lesznowoli, Markach i Sułejówku. Inwestycje lokujemy również w prestiżowych dzielnicach stolicy, jak Wilanów czy Mokotów, oraz w dzielnicach na obrzeżach miasta jak Bielany, Białołęka oraz Wawer.

Nasze nowe domy i mieszkania zawsze budujemy blisko terenów zielonych i wyposażamy w ogrody, przestronne tarasy lub komfortowe balkony. Niezależnie czy na swój nowy dom wybierzecie Dawidy Bankowe, Piastów, Zamienie, Ożarów Mazowiecki bądź Zgorzałe możecie być pewni, że wykonamy go z najwyższą starannością, ze sprawdzonych, trwałych materiałów oraz z dbałością o detale, tak by po latach każdy z naszych klientów był pewien że dom z Novisą to był dobry wybór.

Kontakt Sprzedaż

Skontaktuj się z nami

Białołęka

Biuro sprzedaży

Brzeziny 6
03-256 Warszawa

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Nowa Wola

Biuro sprzedaży

Ignacego Krasickiego 126
05-500 Nowa Wola

 • CMS

  (22) 545 70 20

 • CMS

  10:00 - 18:00 (pn - pt)

  10:00 - 15:00 (sob)

 • CMS
CMS Wytycz trasę

Obsługa posprzedażowa -  Biuro obsługi klienta